BlackBerry Telefonlar İçin Mesajlaşma Uygulaması Ücretsiz İndir Windows Live Messenger Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

BlackBerry Telefonlar İçin Mesajlaşma Uygulaması Windows Live Messenger Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Windows Live Messenger isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live Messenger popüler mesajlaşma aracının mobil sürümüdür. Bu uygulama üzerinden arkadaşlarınız metin temelli ya da görüntülü iletişim kurabilirsiniz.

Yıllardır kullanılan ve en tanınmış anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olarak gösterilen Windows Live Messenger, artık BlackBerry (OS) işletim sistemine sahip BlackBerry telefonlar üzerinden de kullanılabiliyor. Metin temelli ya da sesli – görüntülü görüşmeler yapabileceğiniz bu uygulama ile arkadaşlarınızla sürekli iletişim halinde bulunabileceksiniz.

Facebook ve MySpace gibi tümleşik sosyal ağ hesaplarında yer alan arkadaşlarınızla iletişim kurmanıza da olanak sağlayan bu uygulama ile Flickr hesabınızla ilişki de kurabiliyorsunuz.

Bahsettiğimiz iletişim yöntemlerinin yanı sıra dilerseniz fotoğraf yükleyebilir ve arkadaşlarınızla fotoğraf ya da görsel paylaşımında bulunabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Hotmail hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Bu sayede e-posta yazabilir ya da gelen postaları görüntüleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver