BlackBerry RIM İçin Havaalanı Ulaşım Uygulaması Uygulaması Ücretsiz İndir TAVmobile Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

BlackBerry RIM İçin Havaalanı Ulaşım Uygulaması Uygulaması TAVmobile Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TAVmobile isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TAVmobile, istanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes ve birkaç yurtdışı havaalanının işletme hakkını elinde bulunduran TAV tarafından hazırlanmış bir mobil uygulamadır.

TAVmobile ile o havaalanında gerçekleşen iniş ve kalkış bilgilerini öğrenelebilir; o havalanından kalkan ya da o havaalanına inecek olan uçaklara dair uçuş bilgilerini edinebilirsiniz.

Adı geçen havaalanlarının bulundukları bölgedeki müzeler ve restoranların da ulaşım bilgilerinin bulunduğu uygulama ile Duty Free fırsatlarını da görmek mümkün.

Havaalanlarında gerçekleştirilen özel uygulamalar, indirimler ve etkinlerin yolculara ulaşmasını sağlayan TAVmobile, uçaklarla seyahat edenlerin beğenebilecekleri bir uygulama.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver