Blackberry Masaüstü Programı Ücretsiz İndir BlackBerry Desktop Software Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Blackberry Masaüstü Programı BlackBerry Desktop Software Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda BlackBerry Desktop Software isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry marka tüm cihazlarınızın bilgisayarınız ile bağlantı kurararak resim ve dosya alışverişlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmenizi sağlayan çok kullanışlı bir program. Programın en önemli özelliği telefonunuzla bilgisayarınıza yedekleme ve geri yükleme yapabilmesi.

Öne Çıkan Özellikler:

BlackBerry telefonunuzun güncellemelerini gerçekleştirin.
MediaSync ile müzik, video, fotoğraf dosyalarınızı BlackBerry telefonunuz ve bilgisayar arasında senkronize ederek her yerden ulaşılabilir hale getirin.
iTunes veya Windows Media üzerinden veri aktarın.
Akıllı telefonlar arasında geçiş yapın.
Kişisel ve kurumsal e-posta hesapları, takvim ve daha fazlası arasındaki bağlantıyı koordine edin. Microsoft Outlook1, Windows Calendar, IBM Lotus Notes ve Yahoo! desteğiyle ajanda senkronizasyonu yapın.

Sistem Gereksinimi: PC– Intel 1GHz ve üzeri- 512 MB Ram- USB 1.1 ve daha hızlı veri aktarabilen yeni USB portlar- En düşük 1024x768px çözünürlükYazılım:Microsoft Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7Windows XP 64 kullanıcıları mutlaka ilgili sayfayı ziyaret etmeliler: http://support.microsoft.com/kb/968730.Microsoft® .Net Framework 3.5 SP1 ve aktif internet bağlantısı.iTunes 7.7.1 – Windows Media® Player 10 veya farklı bir müzik senkronizasyon yazılımıBlackBerry Cihazı:Multimedya içerik senkronizasyonu için: BlackBerry Device Software 4.2 ve üzeri.Wi-Fi müzik senkronizasyonu için: BlackBerry 6BlackBerry Device Software 4.1 ve üzeri.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver