BlackBerry L Serisi Teknik Özellikleri BlackBerry RIM L Serisi BlackBerry L Serisi Fiyatı Ne Kadar?

BlackBerry L Serisi Fiyatı Ne Kadar?,

 

Akıllı telefon piyasası kızışmaya devam ediyor. İphone, İpad, Samsung ve Nokia firmaları çıkardıkları akıllı dokunmatik telefonlar ile piyasada oldukça rehavet gördü ve milyonları aşan satışlara ulaştılar. Akıllı dokunmatik piyasasında sessiz kalan BlackBerry şirketi yeni ürettiği BlackBerry L Serisi’nin teknik özellikleri, fiyatı ve resimleri internette sızdı.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu makalemizde BlackBerry RIM L serisinin teknik özelliklerini, fiyatını ve resimlerini sizlerle paylaşacağız.

BlackBerry L Serisi Teknik Özellikleri Fiyatı Resimleri

RIM, dokunmatik ekranlı BlackBerry 10 Dev Alpha ve klavyetli QWERTY BlackBerry 10 Dev Alpha C modellerine ait prototipleri, BlackBerry 10 işletim sisteminin denenmesi için belli firma ve basın organlarına dağıtmıştı. Tinh sitesinde beliren fotoğraf ve video, BB10 işletim sistemi hakkında hiçbir fikir vermese de, telefonun iddia edilen tasarımını gözler önüne seriyor. Tasarımın en dikkat çeken özelliği, Apple’ın iPhone 5 telefonunu anımsatması.

iPhone gibi yuvarlak köşelere sahip olan BB’nin farkı, arka microSIM ve microSD kart girişi de içermesi. Arka panelin arkasındaki kısımda aynı zamanda NFC (Yakın Alan iletişimi) anteni ve 1800 mAh batarya yer alıyor. L serisinin tasarımında göze çarpan bir diğer özellik, oynat/durdur fonksiyonl geçiş tuşuna sahip olması. Ses ayarı tuşu telefonun sağ kenarında, micro USB ve micro HDMI bağlantıları ise sol tarafında yer alıyor.

Yeni telefonun en gelişmiş yazılımları ve uygulamaları bulundurmak isteten RIM, hafta içinde BlackBerry 10 işletim sisteminin beta versiyonunu yayımladı.İşletim sistemi, C/C++, Qt ve HTML5 geliştiricilerine sunuldu. RIM, yaptığı en son açıklamada, ‘dünyanın dört bir yanındaki geliştiricilerle çalıştıklarını, beraber çalıştıkları yazılım geliştiricilerle aralarındaki güven bağının giderek güçlendiğini” belirtti.

Etiketler: :
kivanc tatlitug 2012, blackberry l series özellikleri, blackberry 10 l ne kadar fiyatı, Blackberry l series ozellikler, blackberry l serisi kaç para, BlackBerry L Serisi Teknik Özellikleri Fiyatı Resimleri enbasit com, blackberry resımlerı sızdı

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver