BlackBerry Kullanıcıları İçin Hazırlanmış Mesajlaşma Programı Ücretsiz İndir BBC BlackBerry Messenger Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

BlackBerry Kullanıcıları İçin Hazırlanmış Mesajlaşma Programı BBC BlackBerry Messenger Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda BBC BlackBerry Messenger isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry Messenger uygulamasını BlackBerry cihazı bulunan kullanıcılarla iletişim kurmak için kullanabilirsiniz. BlackBerry Messenger uygulamasının kişi listesi BlackBerry Messenger kişileri, kişi kategorileri, sohbetler ve gruplardan oluşur. Kişilere mesaj gönderebilir, durumunuzu ve ekran resminizi değiştirebilir ve kişileri kişi kategorileri içinde organize edebilirsiniz. Sohbet sırasında sesli not ve kişi eki gibi dosyalar gönderebilirsiniz. Cihazınızda kamera varsa, kamera ile çektiğiniz resimleri gönderebilirsiniz.

BlackBerry Messenger uygulamasında oturum açmanız veya oturumu kapatmanız gerekli değildir. Bir kablosuz ağa bağlı olduğunuz sürece BlackBerry Messenger sayesinde BlackBerry Messenger kişileri ile bağlantınızı koruyabilirsiniz. BlackBerry Messenger kişilerini, profilini ve grup üyeliğini BlackBerry Messenger veya BlackBerry Desktop Manager kullanarak bilgisayar yardımıyla yedeklemeniz ve geri yüklemeniz mümkün olabilir. BlackBerry Messenger uygulamasını kullanabilmeniz için bir kablosuz servis veri planınız bulunmalıdır. Kablosuz iletişim servis sağlayıcınıza ya da kuruluşunuza bağlı olarak bazı özellikler desteklenmiyor olabilir.

7.0 güncellemesi sonrasında:

16 yeni yüz ifadesi eklendi.
Cihaz değiştirme durumunda BlackBerry ID üzerinden kolay geçiş özellikleri eklendi.
BBM Voice isimli özellikle kullanıcılar artık birbirileryle sesli olarak görüşebiliyorlar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver