BlackBerry İş Listesi ve Not Kaydetme Uygulaması Ücretsiz İndir Remember The Milk Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

BlackBerry İş Listesi ve Not Kaydetme Uygulaması Remember The Milk Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Remember The Milk isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın en popüler hatırlatma servislerinden olan “Remember The Milk” hem web hem de mobil ortamda yapacaklarınızı unutmanızı imkansız hale getiriyor. Gün içinde yapmanız gereken işler bikiktikçe unutmalar artıyor. Bu durumda düzgün bir hatırlatma servisi hayat kurtarıcı konuma geçiyor. Ücretsiz olarak hizmet veren Remember The Milk’e kayıt olduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Servisin çok yönlü araçları kullanımınızı kolaylaştıracaktır. Mobil uygulamaları, Gmail, iGoogle gibi servis eklentileriyle pek çok yerden servis kullanılabilir. Remenber the Milk’in saymakla bitmeyecek servislerinin tamamını buradan görebilirsiniz. Hatırlatma listeleri ve notlar mobil cihazlarla düzenli aralıklarla senkronize edilir. Remember The Milk ile yapabilecekleriniz

Hızlı ve kolay yönetim: Basit arayüzü görev yönetimini eğlenceli kılar. Geniş klavye kısa yolları görev yönetimini her zamankinden daha hızlı kılar.
Her yerden haytırlatma: Hatırlatıcıları e-posta, SMS ve anlık mesaj olarak alın. (AIM, Gadu-Gadu, Google Talk, ICQ, Jabber, MSN, Skype ve Yahoo! desteklenmektedir).
Organizasyon: İstediğiniz kadar liste oluşturun, listelere etiketler ekleyin. Görevlerinizi notlarla kolay hatırlanır hale sokun.
Konum belirleme: Harita yardımıyla görevlerin yapılacağı yerleri işaretleyin.
Paylaşma: Listenizi istediğiniz kişilerle paylaşın. Gerekirse görev dağılımı hazırlayarak gerekli kişileri bilgilendirin.
Hızlı not ekleme: Gördüğünüz anda hatırlamanız gerekenler arasına eklenmesi gerekenleri e-posta ile ekleyebilirsiniz.
Zaman planlama: Bugün ve yarın bitmesi gerekenleri ve unuttuğunuz şeyleri görün. Kolaylıkla önceliklerinizi belirtin, bitiş zamanları tahminlerinde bulunun ve erteleme yapın. Görevleri her hafta ya da 2 ay sonrası için tekrar ettirin.
Gelişmiş arama: Görevleri akıllı listeler halinde eklerseniz aradıklarınıza hızlıca ulaşabilirsiniz.

Not: BlackBerry için hazırlanmış bu versiyon Pro isimli ücretli versiyondur. 15 günlük deneme süresi sonunda ücretli olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver