BlackBerry Bold BlackBerry Bold fiyatı BlackBerry Bold hakkında bilgi BlackBerry Bold özellikleri

Etiketler: 3N, BlackBerry, Bold

BlackBerry Bold Türkiyede Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry Bold Türkiyede

BlackBerry’nin yeni modeli BlackBerry Bold 20 Ağustos’ta Türkiyede piyasada olucak Hızlı interneti destekleyen modeliyle  Bilgisayarın olmadığı yerlerde e-postalara ulaşmayı sağlayan, özellikle iş dünyasının yoğun ilgi gösterdiği akıllı telefon, Turkcell abonelerine 99 YTL aylık ücretle satışa sunulacak.

null
BlackBerry Bold dünyayla eşzamanlı olarak Sepetçiler Kasrı’nda düzenlenen bir gecede “Güçlü bir takıma güçlü bir akıllı telefon yakışır” sloganıyla iş dünyasına tanıtıldı. Dünyanın dört bir yanındaki yüksek hızlı genişbant internet erişimi (tri-band HSDPA) sağlayan mobil telefon şebekelerini destekleyen BlackBerry Bold akıllı telefonu, GPS ve Wi-Fi özelliklerinin yanı sıra, zengin iletişim ve multimedya özelliklerini de bir arada sunuyor.

3. Nesille(3N) hızlı mobil internetin başlamasıyla kullanıcılar, 70 kat daha hızlı internete bağlanabilecek ayrıca Turkcell abonelerine hayatı kolaylaştıran telefon hizmetlerini 3 ay boyunca ücretsiz olarak verecek. Bu hizmetler arasında; yol tarif eden Webreska Navigasyon hizmeti, trafik durumunu merak edenlere anlık İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) trafik bilgisi, borsa- döviz gibi finans bilgileri için MatriksMobile hizmeti de var. BlackBerry Bold’un, sunduğu multimedya özellikleri sayesinde müzik ve video da alınabilecek.

Son Aramalar: 3N, BlackBerry, BlackBerry Bold, BlackBerry Bold fiyatı, BlackBerry Bold hakkında bilgi, BlackBerry Bold özellikleri, Bold, gps, tri band HSDPA, Wi-Fi

blackberry 64gb kac para indirimli, blackberry 9320 ne zaman türkiyede, blackberry 9320 reset sorunu, blackberry 9320 ne kadar Türkiyede, blackberry 9320 turkiyede

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver