BitTorrent Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 8 7 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:BitTorrent  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım,BitTorrent  Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, BitTorrent Direk İndir Tek Link, Full İndir Download,BitTorrent  Demo İndir Demosu, BitTorrent Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

BitTorrent Dosya İndirme

Sponsorlu Bağlantılar

Video, müzik, oyun gibi her türlü dosyanın paylaşıldığı torrentdünyasında ücretsiz bir istemci olan BitTorrent hızlı bir şekilde yüksek kalitede dosya paylaşımları yapabilmeniz için gerekli ortamı sizlere hazırlıyor.

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan BitTorrent dünyası, güvenli bir şekilde dosya alışverişi yapma imkanını sunarken gelişmiş seçenekler ve dosya indirirken ihtiyaç duyabileceğiniz özellikler ile dilediğiniz ayarlamaları yapabilmenize yardımcı oluyor.

Detaylı istatistikler ve grafiksel indirme/yükleme bilgileri sunan BitTorrent, paylaşımlarınızı ve gerçekleşen verialışverişini açık olarak detaylı bir şekilde size raporluyor.

BitTorrent sizlere hızlı bir şekilde yüksel kalitede dijital içerik (video, müzik ve oyun vb.) taşıyan dosyaları indirmenizde yardımcı olur. Pek çok dilde destek veren bu program, 70 milyon kullanıcı tarafından kullanılıyor. Güvenli bir şekilde dosyaları bilgisayarınıza alabiliyorsunuz. Detaylı grafikler ve istatistiklerle paylaşımızı inceleyebiliyorsunuz.

Önemli! İçerisinde Türkçe’nin de bulunduğu dil paketi için tıklayın.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver