Bitkiselselülit Tedavisi, Doğal Selülit Tedavisi, Ödem Atıcı Bitkisel Çay

ödem bitkisel çözüm, ödem doğal çözüm, ödem giderici, ödem giderici çay

Selülit ve ödem için bitkisel çözüm

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınların düşmanlarından olan selülit ve ödemler, en çok yaz aylarında problem olmaktadır. Kış mevsiminde bunları saklamak mümkün, ama yaz sezonunda mini etekti, şorttu, mayoydu derken bu sorunları malesef gizleyemiyoruz. Peki yaz sezonuna kadar selülit ve ödemlerden nasıl kurtulabiliriz?

Yaz aylarına sorunsuz bir vücutla hazır olmak isteyen hanımlar, şimdiden hazırlıklara başlamalılar. Çünkü yaz mevsimine çok az bir zaman kaldı. Estetik güzelliğinizi bozan sorunları vücudunuzdan uzaklaştırın ki, yaz mevsiminde güneşin tadını doyasıya çıkarmış olun.

Kış mevsimi ödemlerin ve selülitlerin çoğaldığı bir mevsimdir. Hareketsiz kalan vücutta selülit oluşumları görüldüğügibi ödemde birikmektedir. Biyolog-Kozmetolog Pervin Bulgak bu konuda kadınlara yardımcı oluyor,selülit ve ödem sorununa bitkisel yöntemlerle çözüm sunuyor.

Selülit için

1 çay bardağı Kahve
Çeyrek çay bardağı Sızma Zeytinyağı
Çeyrek çay bardağı Portakal yağı
1 yemek kaşığı Karabiber yağı

Yukarıda yazılı olan tüm malzemeleri gerektiği ölçüde bir kap içine koyun ve iyice karıştırın. Bu karışımla haftada 3 gün ayak bileklerinden başlayarak yukarı doğru masaj yaparak sürün.

Ödem için:

1 adet Yeşil Elma
1 dal Tarçın
1 çay bardağı Kiraz sapı
1 yemek kaşığı Yeşil çay
Çeyrek litre kaynar su

Elmalar küçük parçalara ayrılır ve tüm malzemelerle birlikte kaynar suyun içine atılır ve 15 dakika demlenir. Her gün taze olarak hazırlanarak, içilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver