Bitkisel Yöntemlerle Yağlı Saç Tedavisi, Saç Yağlanmasına Bitkisel Çözüm, Saç Yağlanmasına Çözüm

saç yağlanmasına doğal çözüm, saç yağlanmasına hangi bitkiler iyi gelir, saç yağlanmasına ne iyi gelir, Yağlı saçlar için bakım kürü

Yağlı saçlar için bakım kürü tarifi

Saçların yağlanmasında ki en önemli sebep, saç diplerinde bulunan sebum adlı yağ üreten hücrelerin normalin üstünde aktiflik göstermeleridir. Saçların yağlanması aslında saç sağlığı için oldukça önem bir husustur. Sadece estetik görünüm olarak saçların yağlanması sıkıntı yaratan bir durumdur. Çünkü yağlı saçlar dış etkenlere karşı daya dayanıklı, yıpranmaya karşı daha etkili ve esneklik açısından da daha esnek bir yapıda olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Yağlı saçlar için bakım kürü

Yağlı saçlarınızdan sıkılanlardansanız eğer, sizleri yağları saç derdinden kurtaracak olan bir bakım kürü ile tanıştırmak istiyorum. Ne kadar yağlı saçlar saç dökülmesi, saç kırılması ve saç yıpranması gibi sorunlarla karşılaşmasa da estetik bakımdan hoş olmayan bir görünüm sağladığı için istenmeyen bir durumdur. Yağlı saçlarla bakımsız bir kadın gibi görünmek istemiyorsanız elma sirkesi ve kekik suyu ile hazırlanan yağlı saçlara çözüm olacak bu kürü mutlaka denemelisiniz.

Yağlı saçlara bitkisel çözüm

Malzemeler: Bir kahve fincanı elma sirkesi, bir tatlı kaşığı kekik suyu, bir çay kaşığı tuz ve bir bardak su.

Hazırlanışı: Yukarıdaki tüm malzemeleri karıştırın. elde ettiğiniz bu karışım ile saç diplerinize masaj yapın. Ardından nemli bir havlu ile saçlarınızı sarın ve iki saat boyunca bekleyin. Son olarak saç tipinize uygun bir şampuan ile saçlarınızı bir güzel yıkayın. Yağlı saçlara doğal çözüm olacak olan bu kürü haftada bir defa uygulayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver