Bitkisel Yöntemlerle Kabızlık Tedavisi, Ender Saraç Kabızlığa Bitkisel Çözüm, Ender Saraç Kabızlığa Doğal Çözüm

ender saraç kabızlık, ender saraç kabızlık doğal çözüm, ender saraç kabızlık tedavisi, kabızlığa bitkisel çözüm

Ender Saraç kabızlık tedavisi

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Yanlış beslenme, stresli bir yaşam veya yapısal nedenler sonucu ortaya çıkma ihtimali yüksek olan sorunlardan birisidir, kabızlık. Posalı besinlerin az tüketilmesinden, suyun az içilmesinden, alkol ve kafein miktarının fazlalığından, depresyon, troid, parkinson gibi birtakım hastalıklardan dolayı kabızlık sorunu meydana gelmektedir. Toplumun sıkça şikayetlendiği sağlık problemlerinin başında yer alan kabızlık için Ender Saraç doğal çözüm önerileri sunmaktadır.

Lifli besinlerin tüketilmesi, bol bol su içilmesi, stresli yaşamdan uzak durulması ya da kabızlığa neden olan sağlık sorunlarının ortadan kaldırılması ile kabızlık problemi çözülmektedir. Kabızlık tedavisi için tüm bunların yanı sıra Ender Saraç’ın önermiş olduğu bitki çayı da bu sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

 

Kabızlığa bitkisel çözüm

 

Gerekli malzemeler


 • Bir çay kaşığı mate yaprağı.
 • Yarım tatlı kaşığı rezene tohumu,
 • Bir adet avokado yaprağı,
 • Bir çay kaşığı biberiye,
 • 4-5 yaprak sinameki,
 • Bir çay kaşığı funda yaprağı,
 • Hazırlanışı


  Yukarıda listelemiş olduğumuz tüm malzemeleri gerektiği kadar temin ederek, bir kabın içine koyun. Tüm malzemeleri iyice karıştırın. Daha sonra bitkilerin üstüne bir bardak kaynar su dökün. Yaklaşık5 dakika demlemeye bırakın. İçine şeker koymadan günde üç defa aç karnına için.

  Bu bitki çayı bağırsaklarınızı çalıştırarak düzenli ve rahat bir şekilde boşalmasını sağlayacaktır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Cevap Ver