Bitkisel Yöntemlerle İltihaplı Sivilcelerin Tedavisi, İltihaplı Sivilce Tedavisi, İltihaplı Sivilcelere Doğal Çözüm, İltihaplı Sivilcelere Nasıl Geçer

iltihaplı sivilcelere ne iyi gelir, iltihaplı sivilcelere ne yapmalı,

İltihaplı sivilcelere bitkisel çözüm

Ergenlik döneminde başlayan sivilce sorunu, geri kalan hayatımızda bazen ara sıra bazen de sıklıkla ortaya çıkarak can sıkıcı bir durum olmaktadır. Hele ki bu sivilceler iltihaplı olarak husule geldikleri zaman hem çirkin görüntüsü hem de verdiği acı ile, sıkıcılığını ikiye katlıyor. Yüz bölgesinden tutunda, karın ve sırt bölgelerinde de meydana gelen iltihaplı sivilcelerden kurtulmanın en etkili çözümü, bitkisel kürlerden geçiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

İltihaplı sivilce maskesi

İltihaplı sivilcelere doğal çözüm olacak olan bitkisel kürlerin neler olduğunu merak ediyorsanız, doğru adrestesiniz. İşte sorununuza çözü olacak iltihaplı sivilcelere iyi gelen bitkisel kür tarifleri.

Soğan suyu kürü

1 adet kuru soğan robottan geçirerek suyunu çıkartın. Kulak temizleme pamuğunu soğan suyuna batırın ve sonrasında sivilcelerinizin üzerinde gezdirin.

Marul kürü

Marulun yapraklarını iyice yıkayıp mikserden geçirin ve suyunu çıkartın. Marul suyunu sabah akşam iltihaplı sivilcelerinize sürün.

Ceviz yaprağı kürü

Bir litre suyun içine bir avuç taze ceviz yaprağı ekleyip kaynatın ve sonrasında süzerek pamuğu bu suya batırıp sivilcelerin üzerinde gezdirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver