Bitkisel Yöntemlerle Brusella Tedavisi, Brusella Hastalığı Bitkisel Tedavisi, Brusella Hastalığına Bitkisel Çözüm

brusella hastalığına doğal çözüm, brusella tedavisi için bitkisel kür, doğal yöntemlerle brusella tedavisi, malta humma bitkisel tedavi

Brusella hastalığı bitkisel tedavi

Malta humması olarak da bilinen Brusella bir çeşit hayvan hastalığıdır, ancak hayvan bakımıyla ilgilenen ya da hayvanların etinden sütünden faydalanan kişilere bulaşacak insanlarında sağlığını bozmaktadır. Bulaşıcı olması nedeniyle insanlara geçen brusella mikrobu kişide çok yüksek olmayan ateş, titreme, eklem ağrıları, iştah kapanması, halsizlik, hemen yorulma gibi mütenevvi şikayetlerle kendini ifşa eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Tıp literatüründe “Bruselloz” olarak tanımlanan bu hastalığın bulaşmasında ki en büyük risk faktörü keçidir. Keçiden elde edilen sütün kaynatılmadan kullanılması ya da kaynatılmamış keçi sütünden peynir yapılması brusella mikrobunun insana geçmesini dahada kolaylaştırır.

Brusella hastalığının tedavisinde genellikle antibiyotik ilaçlar kullanılır. Ancak ilaç kullanamıyor ya da ilaç kullanmayı sevmiyorsanız o halde brusellanın bitkisel tedavi yöntemlerinden bahsedelim. Brusella hastalığının bitkisel tedavisi için 100 gram şahin otuna (Mercanköşk) ihtiyacınız var. 100 gram şahin otunu kaynamakta olan 4 su bardağı suyun içine ekleyin ve yarım saat demlemeye bırakın. Ardından kürü bal ile tatlandırarak bir gün içerisinde azar azar tamamını için.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver