Bitkisel Yollarla Tüylerden Kurtulma, Bitkisel Yöntemlerle Tüylerden Kurtulma, İstenmeyen Tüylere Bitkisel Çözüm

istenmeyen tüylere kesin çözüm, istenmeyen tüylere kesin çözüm yolu, Siyah merhem kürü, siyah merhem kürü hazırlama

Tüy dökücü bitkiler

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Bu zaman kadar deneyip uyguladığınız yöntemlerin hiçbirinden fayda göremediğinizi düşünüyorsanız, o halde sizi kesin sonuca ulaştıracak mucizeden bahsedelim. Şifalı bitkilerle istenmeyen tüyleri yok etmenin mümkün olduğuna kendi gözlerinizle şahit olun. Kadın ve erkeklerin ortak problemlerinden birisi olan istenmeyen tüyler, bitkisel yöntemli kür ve ilaçlar sayesinde tarihe gömülüyor. Peki bunu nasıl başaracağınızı biliyor musunuz?

 

Ağda ve epilasyon hem bütçe düşmanı hem de can yakabilen yöntemlerdir. Üstelik bu tür yöntemler kesin sonuç vermemekte ve belirli aralıkla tekrar edilmektedir.  Tüm bunlardan kurtulmanızı sağlayacak, tüylere bitkisel çözüm yöntemi sizlerle;

Siyah merhem kürü sayesinde istenmeyen tüylerinizden sadece 1 haftada kurtulacaksınız.

Malzemeler:

 • 1 tane soğan,
 • 1 diş sarımsak
 • Siyah merhem
 •  

  Hazırlanışı:

  1 adet soğanı ateşte iyi ısıtıp köz haline getirdikten sonra sarımsağı rendeliyoruz. Siyah merhem ve rendelediğimiz sarımsağı karıştırıp istenmeyen tüylere bu  karışımı ince tabaka halinde sürüyoruz. Bu ince tabakanın üstüne önceden ısıtıp köz haline getirdiğimiz soğanı koyuyoruz. Bu uygulamayı bir hafta boyunca her gün tekrarlayın. Bu bir hafta neticesinde istenmeyen tüylerinizin yok olduğuna şahit olacaksınız.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Cevap Ver