Bitkisel Yollarla Kan Sulandırma Yöntemi, Bitkisel Yollarla Kanı Sulandırma, Doğal Yollarla Kan Sulandırma

doğal yöntemlerle kan sulandırma, hangi bitkiler kanı sulandırır, hangi bitkiler kanın sulanmasını sağlar, kan sulandıran bitkiler

Kan sulandırıcı bitkiler nelerdir?

Doğanın bizlere sunmuş olduğu kan sulandırıcı bitkiler, kanın pıhtılaşmasını ve buna bağlı olarak kalp aritmisi bozukluğunu, felç ve inme riskini ortadan kaldırarak bizlere sağlıklı ve uzun ömürlü bir hayat vaad ediyor. Özellikle de gebe kadınlarda oluşan kan pıhtılaşması, kanın yeterli miktarda sulanmadığından dolayı ölü doğum ve düşük risklerini de arttırıyor. Şifalı bitki kürleri sayesinde kanınızın sulanmasını sağlayabilir ve tüm risk faktörlerinin etkisini azaltabilirsiniz. İşte kan sulandıran bitkiler:

Sponsorlu Bağlantılar

Kan sulandırmanın bitkisel yolları

Uzun dönemli olarak kullanılacak olan kan sulandırıcı ilaçların yerine daha sağlıklı ve hiçbir yan etkisi olmayan kan sulandırıcı şifalı bitki kürlerini kullanarak istediğiniz amaca ulaşabilirsiniz. Alternatif tıbbın en etkili yöntemleri arasında bulunan kan sulandırıcı bitkiler daha akıllı bir çözüm yolu olduğu için bu bitkilerin kürlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İbrahim Saraçoğlu kan sulandırıcı etkisi en çok olan limon suyunun tüketimini öneriyor. Taze sıkılmış limon suyu sabah ve akşam olmak üzere iki kere içilmelidir.

Kan sulandırıcı etkisi olan bir diğer kür önerisi de Suna Dumankaya’dan geliyor. Suna Dumankaya’nın kan sulandırıcı bitkisel kür önerisi ise safran otu, süzme bal ve su karışımıdır. Bir tutam safran otu, bir tutam oğul otu, bir su bardağı su ve bir tatlı kaşığı bal ile hazırlayacağınız bu bitki kürü kısa sürede kanı sulandıracaktır. Bu kürün hazırlanışı ise şöyledir: Bir cezvenin içine suyu koyun. Cezvede suyu kaynatın ve ateşten alın. İçine safran ve oğul otunu da ekleyerek 15 dakika demlemeye bırakın. Ilıdıkdan sonra ise içine bal eklenerek karışım içilmelidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver