Bitkisel Siyah Nokta Tedavisi, Siyah Nokta Tedavisi, Siyah Noktalar İçin Ne Yapılmalı

siyah noktalar nasıl geçer, siyah noktalara bitkisel çözüm, siyah noktalara çözüm, siyah noktalara doğal çözüm

Siyah noktaların tedavisi

Sivilceler kadar ciltte kötü bir görünüme sebep olan ve bir hayli can sıkan siyah noktaların bundan sonraki yaşamınızda sizinle beraber olmasını istemiyorsanız öncelikle sağlıklı bir beslenme alışkanlığınızın olmasına sonra da cildinizin temiz olmasına stresten uzak durmaya dikkat etmelisiniz. Çünkü siyah noktaların oluşmasındaki en büyük sebep beslenmenin sağlıksız olması ve strestir. Bu temel sebeplerden uzak kalırsanız ve cildinizin de temizliğine dikkat ederseniz cilt gözeneklerinizin içinin siyah noktalarla dolmasının önüne geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Siyah noktalardan kurtulmak hem güzellik hem sağlık için önemlidir. Çünkü siyah noktalar cilt gözeneklerinin büyümesine ve daha çok sivilce oluşumuna sebep olmaktadır. Aynı zamanda yüz güzelliğinizi de olumsuz etkilemektedir. Siyah noktaların tedavisi nedir diye sorarsanız sizlere harika bir bitkisel karışımdan bahsetmek isteriz. Siyah noktalar çözüm olacak olan bu karışım muhakkak düzenli bir şekilde cilde uygulanmalı ve uygulama sonrasında da cilt tipine uygun bir nemlendirici sürülmelidir.

Siyah noktaları tedavi eden bu karışımın tarifi ise şöyledir:

Bir kasenin içine biraz yoğurt koyun. Yoğurdun üzerine limon sıkın ve karıştırın. Bu karışımı göz çevreniz hariç yüzünüze sürün. On beş dakika cildinizde beklettiğiniz bu karışım kuruyacaktır. Kuruduktan sonra ılık su ile yüzünüzü yıkayın ve nemlendiricinizi sürün.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver