Bitkisel Sinüzit Tedavisi, Bitkisel Yöntemlerle Sinüzit Tedavisi, Sinüzit Bitkisel Tedavi

sinüzit tedavisi, sinüzit tedavisi bitkisel, sinüzit tedavisi evde, sinüzitin doğal tedavisi

Sinüzitin bitkisel tedavisi

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Sinüziti artan insanların sayısı son zamanlarda bir hayli arttığı için sinüzitten tamamen kurtulma yolları veya sinüzitin etkilerini minimum seviyelere indirmek isteyenlere özel bir araştırma yaptık ve sinüzite evde çözüm olabilecek bitkisel yöntemleri bir araya getirdik. Baş ağrıları gibi sıkıntıları bulunan sinüzit, gün içinde tüm aktivitelerimizi engellemekte ve günümüzü zehir edecek kadar üzerimizde etkileri bulunmaktadır. Sinüzitin evde tedavisini arayan ziyaretçilerimiz için işte bitkisel sinüzit tedavisi…


Sinüzit, burun akıntısı, baş ağrısı ve özellikle de kaş ve şakak ağrıları ile kendini gösterir. Tüm bu sinüzit belirtilerinden ve sinüzitten kurtulmak için uygulamanız gereken bitkisel tedavi yöntemleri şöyledir;

Sinüzitin doğal tedavisi

 

Yarım litre suyu tencereye koyarak kaynatmalı ve içinde üç çorba kaşığı kurutulmuş kır papatyası eklemelisiniz. Daha sonra başınızı havlu ile örtüp suyun buharını burnunuzdan içinize çekmelisiniz. 5 dakika boyunca buharı burnunuzdan nefes alıp vermeli, daha sonra da yarım saat beklemelisiniz. Yarım saatlik aradan sonra aynı işlemi bir beş dakika daha yapmalısınız.

İsveç şurubuyla bir parça pamuğu ıslatın ve pamuğu sorunun hissedildiği bölgeye yani iltihaplı olan sinüslerin üzerine koyun. Yaklaşık kırk beş dakika pamuk söz konusu bölgede tutulmalıdır.

Ayrıca hatmi çiçeğinin, altın başak, orman sarmaşığı ile eşit miktarlarda karıştırarak bitki çayı hazırlayıp içmekte sinüzite iyi gelmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver