Bitkisel Sigarayı Bırakma Yolları, Bitkisel Sigarayı Bırakmanın Yolları, Bitkisel Sigarayı Bıraktırma

sigara nasıl bırakılır, sigara nasıl bırakılır bitkisel yolları, sigara nasıl bırakılır bitkisel yöntemleri, sigarayı bırakma bitkileri

Sigarayı bırakmak için bitkisel çözüm

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Sigaranın zararlarını sorduğumuzda herkes en az on sebep sayabilir ancak sigara tüketimi ülkemizde halen hat safhadadır. İnsanların bilerek kendilerini zehirlemenin adı olan sigara bizler için ne kadar zararlıysa etrafımızdakiler için de bir o kadar zararlıdır. Bunun bilincine varılmasını dileyerek sigarayı bırakmak isteyenler için doğal bir yöntem sunacağız. Eğer kararınızı verdiyseniz ve artık hayatımda sigaraya yok diyorsanız etkili bir yöntem olan bu kürü denemenizi öneririz.

 

Sigarayı bırakmak için


Sigarayı bitkisel yöntemlerle bırakmanız için yapmanız gereken tek şey, ayda 5 gün arka arkaya tere otu tüketmek. 5 gün üst üste tere otu yiyecekseniz ve bir sonraki aylarda kesinlikle yemeyeceksiniz. Sadece 1 aylık bir uygulama olacak.
Tere otu hiçbir şey ile karıştırılmadan saf ve taze olarak tüketilmelidir. Öğlene kadar yarısını, öğlende sonrada diğer yarısını olmak üzere 5 gün boyunca bir bağ tere otu tüketmeye özen gösterin.

Tere otu idrar yollarını da temizlediği için, idrar esnasında yanma hissedebilirsiniz. Ayrıca balgamda çıkartmanızı sağlar. Korkulacak bir şey yok.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver