Bitkisel Kolon Kanseri Tedavisi, Kolon Kanseri Bitkisel Tedavi, Kolon Kanseri Bitkisel Tedavi Yolları

kolon kanseri bitkisel tedavi yöntemleri, kolon kanseri nasıl tedavi edilir, kolon kanseri ne iyi gelir, kolon kanserine bitkisel tedavi

Kolon kanserine bitkisel çözüm

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Son yıllarda kanser çeşitleri arttıkça artıyor ve Türk sinemasının usta jönlerinden Kadir İnanır’ da aynı hastalıktan ameliyat oldu ve hepimizin bildiği gibi son zamanlarda Başbakan Erdoğan’ında kanser olduğu iddiaları ortalıkta dolaşmakta. Doktorlar her gün televizyonlarda bu hastalık için uyarılarda bulunuyor ve erken teşhisin altını çiziyorlar. Bizler yine dertlerimizin devasını doğanın sınırsız eczanesinde aramaya devam ediyoruz ve kanser çeşitlerinden kolon kanserine bitkisel yöntemlerle dur demenin yollarını arıyoruz.

 

Kolon kanseri bitkisel tedavi

 

Kolon kanserine doğal çözüm, lahana küründen geliyor. Beyaz lahananın toksin atmaya yardımcı olan özelliği sayesinde kolon kanserine çözüm bulabiliriz.

Bir tencereye yarım litre su koyun ve kaynatın. Tenceredeki su kaynamaya başladığı zaman içine 6-7 tane lahana yaprağı atın. Lahana yaprakları parçalanmadan tencereye atılmalıdır. Ardından tencerenin ağzını kapatmalı ve 10 dakika daha kaynatmalısınız. Bu karışımı günde 2 kez (sabah-akşam) bir bardak içiniz.

Bu yöntem 5 gün ardı ardına uygulanmalı, 3 gün ara verilmeli tekrar 5 gün uygulanmalıdır. Kolon kanseri kürünü uygulamaya başladıktan sonra vücudunuz terlemeye başlayacaktır. Bol bol duş almalısınız ki terlediğiniz zaman gözenekleriniz kapanmasın. Gözeneklerin açık olması toksinlerin daha iyi bir şekilde dışarı atılmasını sağlar. Toksinler atıldıkça vücut kendini yenileyecek ve daha sağlıklı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver