Bioenerji İle Tedavi, Bioenerji Nasıl Uygulanır, Bioenerji Ne Demek

Bioenerji ne işe yarar, Bioenerji tedavisi, Bioenerji terapi, Bioenerjinin tedavisi

Bioenerji nedir?

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

İnsanların sahip olduğu doğal bir enerji olarak tanımlanan Bioenerji, evrenden alıp içselleştirdiğimiz yaşam enerjimizdir. Bioenerji, fiziksel, zihinsel ve ruhsal olarak tıbbın çaresiz kaldığı noktalarda vücut hücrelerini iyileştiren ve hastalara yaşama şansı veren bir enerji sistemi olarak bilinmektedir.

 

Vücudumuzda genellikle pozitif enerji yüklü olmasına rağmen karşılaşılan sağlık problemleri karşısında, sorunlu bölgede negatif enerji üretimi başlar ve o bölgenin beyin ile olan bağı kopar. Sorunlu bölgenin iyileşmesi ve oradaki hücrelerin canlanması için tüm vücudu ayakta tutan beyin ile sorunlu bölgedeki bağın kopması gerekir. Daha hastalık fiziksel bedende tezahür etmeden önce bedenin enerji alanında (aura’da) ortaya çıkar daha sonrada enerji merkezlerimiz (çakra’larda) tıkanmalara ve sistem bozukluğuna meydan verir.

Çakraların tıkanması demek, salgı bezleri ve hormonların işlevlerinde bozukluk olduğu anlamına gelir. Bu yüzden enerji sistemimiz bozulur ve vücutta negatif enerji artış söz konusudur. Negatif enerjiler fiziksel ve ruhsal sıkıntılara sebebiyet verir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver