Bioenerji İle Tedavi, Bioenerji İle Tedavi Nasıl Yapılır, Bioenerji Nasıl Kulanılır

Bioenerji nasıl uygulanır, Bioenerji tedavisi, bioenerji tedavisi nasıldır, Bioenerji terapi

Bioenerji tedavisi nasıl yapılır?

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Birçok hastalığın tedavisinde kullanılan, hastalıkların yeni şifası, hastaların ise yeni umut ışığı olan bioenerji, insan bedenindeki yaşamsal hücrelerin fonksiyonunu olumlu yönde değiştiren yaşam enerjisidir. Bioenerji hakkında daha detaylı bilgilenmek istiyorsanız Bioenerji nedir? başlıklı konumuza göz atabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Bioenerji tedavisi hakkında bilgiler vereceğiz.

Bir bölgede oluşan sorunlar o bölgenin enerjisini kaybetmesinden kaynaklanır. Bionerji tedavisinde hastanın şikayetlendiği bölgeye bioenerji uygulanarak o bölgede var olan ısı artışı yani enerji düzensizliği dengelenir. Bu sayede o bölgedeki hücreler fonksiyonlarını yeniden kazanmış olur ve sorun ortadan kaldırılır.

Bioenerji tedavisi

 

Hastaya sırt üstü uzanması söylenir ve hastanın sorunlu bölgeleri seçilerek eline temassız dolaştırarak pozitif enerji pompalanır. Hastanın vücudundaki negatif enerji böylece el ve ayak parmak uçlarından vücuttan kazınmış ve yerine pozitif enerji pompalanmış olur. Uygulama esnasında hasta parmak uçlarında karıncalanma hisseder. Bunun sebebi enerji boşalmasıdır. Bunun için hastaların parmak uçlarına naylon ya da naylon karışımı kumaşlar geçirilir.

Tedavi sonrası enerji salınımı gerçekleştiği için parmak uçları vücuda değdirilmemeli. Seans sırasında yaşananlar yaklaşık 5-6 saat sürer. Bunun oldukça normal olduğunu bilmeli ve endişeye kapılmamalısınız. Mide bulantısı, kusma, ishal, 38,5 dereceye kadar vücut ısısının yükselmesi, terlemeler, baş ağrısı, baş dönmesi, burun kanaması ya da ani uyuklama şikayetleri ortaya çıkabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver