Binlerce Akademik Belgesel, Video ve Bilimsel Makale Bir Arada Tamamen Ücretsiz

Merhaba arkadaşlar, bu yazıda üniversite okuyan öğrencilerimiz için (lisans veya lisans üstü) oldukça faydalı olacağına inandığım iki websitesinden bahsedeceğim. Tabi doğrusunu söylemek gerekirse bu konu daha çok orta seviyede veya üstü ingilizce bilen arkadaşları alakadar ediyor. Çünkü söz konusu iki sitenin de dili İngilizce.

İnternet dünyası en iyi kalitede belgeselleri bulup bedava izleyebileceğiniz muhteşem bir platform. Asıl mesele ise, bu belgesel videolarını arayıp bulup kategorilemek oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

www.documentarystorm.com sitesi bu açıdan oldukça kullanışlı. Bu siteyi yapan arkadaşlar tüm zor işleri bizim yerimize yapıyorlar. Tüm belgeselleri kategorilerine göre düzenleyip, kalitesine göre sıralıyorlar. Üstelik her videonun altında detaylı bir açıklama ve ekran görüntüleri yer alıyor. Tüm bunları internet tarayıcınızdan ücretsiz izleyebilirsiniz.

Ayrıca yine bu siteye benzer ve hoşunuza gidecek bir başka sitede http://watchdocumentary.org/ dur. Burayı da ziyaret etmeniz halinde memnun kalacağınıza eminim. Kolay gelsin…

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum

Cevap Ver