Bilgisayarlar Arasında Dosya Eşitleme Programı Ücretsiz İndir Windows Live Mesh Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bilgisayarlar Arasında Dosya Eşitleme Programı Windows Live Mesh Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Windows Live Mesh isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live Mesh programı ve aygıtlar web sitesi ile dosyalarınızı e-posta adresiniz aracılığıyla kendinize göndermenize gerek kalmayacak ya da bir USB cihazıyla taşımak zorunda kalmayacaksınız.

Bu uygulama ile neler yapabilirsiniz?

Bilgisayarlarınızdaki dosyaları eşitleyin.

Belgelerinizin, fotoğraflarınızın ve diğer dosyalarınızın kopyalarını tüm bilgisayarlarınızda, PC ya da Mac olabilir, güncel halde tutabilirsiniz. Bilgisayarınız bu sırada kapalı olsa dahi ihtiyacınız olan dosyaları görüntüleyerek onların üzerinde çalışabilirsiniz.

SkyDrive üzerinden dosya eşitlemesi yapın.

SkyDrive’ı edinmekle aldığınız 5GB’lık ücretsiz eşitlenmiş depolama alanı üzerinden dosyalarınızı eşitleyerek web üzerinden, herhangi bir bilgisayardan dosyalarınızın güncel kopyaları üzerinde çalışabilirsiniz.

Program ayarlarınızı eşitleyin.

Favorilerinizi Internet Explorer’da tutun ve sahip olduğunuz tüm PC’lerinizdeki Microsoft Office ayarlarını güncel tutun .

Uzaktan bağlanın.

Tıpkı Windows’ta olan Uzak Masaüstü Bağlantısı’nı kullanır gibi başka bir yerden PC’niz üzerinde çalışın. Program çalıştırın ve istediğiniz herhangi bir yerden PC’nizdeki tüm dosyalara erişin.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver