Bilgisayarınızın Güvenlik Seviyesini Ölçün Ücretsiz İndir AOL Active Security Monitor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bilgisayarınızın Güvenlik Seviyesini Ölçün AOL Active Security Monitor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AOL Active Security Monitor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

AOL Active Security Monitor ile bilgisayarınızın virüslere, spyware’lere kimlik hırsızlıklarına, ağ sızmalarına veya diğer ciddi güvenlik girişlerine karşı güvenilirliğini kolay yoldan ölçebilirsiniz. AOL Active Security Monitor ücretsiz bir teşhis aracıdır. Bu sayesde bilgisayar ve ağ güvenliğinizi görüntüleme imkanına sahip olabilirsiniz. Diğer AOL hizmetlerinin aksine bu ücretsiz yazılım için AOL üyeliği gerekmemektedir. Ve hiçbir limiti bulunmamaktadır. Antivirüs yazılımınız, antispyware yazılımınız güvenlik duvarı yazılımınız, kablosuz ağ bağlantınız, işletim sisteminiz ve internet tarayıcınız ile uyumlu çalışıp size nereden gelirse gelsin tehlikeli bir durum geldiği zaman uyarı verir.

AOL Active Security Monitor ile bu tür sorunlara hızlı çözümler bulabilir ve bilgisayarınızı daha da güvenli hale getirebilirsiniz. Sisteminizdeki güvenlik eksiklerini size bildirerek tedbir almanızı sağlayan oldukça yararlı bir program.

AOL Active Security Monitor ile birlikte gelen özellikler:

Kolay, anlaşılabilir görüntüleme penceresi – bu sayede ağdaki tüm bilgisayarlarınız güven içinde.Bilgisayarınızı virüslere, spywarelere, kimlik hırsızlığına karşı tetikte tutar.Ve daha bir çok özelliği ile sistem güvenliğinizi size her an bildiren AOL Active Security Monitor ile bilgisayar güvenliğiniz hakkında oldukça fazla bilgi sahibi olacaksınız.Not! Bu program bir koruma programı değildir. Ancak koruma programlarından yani antivirüs programlarından daha üstün bir saldırı bildiri sistemine sahiptir. Bu sebeple kullanımı oldukça yararlıdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver