Bilgisayarınızda Olup Biteni Kaydedin Ücretsiz İndir PcDedektif Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bilgisayarınızda Olup Biteni Kaydedin PcDedektif Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PcDedektif isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PcDedektif aktivasyon izleme yazılımıdır. Siz yokken bilgisayarınızda neler olup bittiğini öğrenmek istiyorsanız bu yazılım tam size göre. PcDedektif programını bilgisayarınıza kurup çalıştırdığınızda bilgisayarınızda olup biten herşey en ince ayrıntısına kadar görüntü, metin ve linkler şeklinde kaydedilir.

Bu sürümdeki yenilikler:

Önceki sürümde tesbit edilen hatalar giderilmiştirProgramın bazı güvenlik açıkları giderilmiştir.Programın yeni sürümünde mail gönderme özelliği eklenmiştir.

Programın genel özellikleri:

İstenilen aralıklarla ekran görüntüsü yakalar.Fare hareketlerini izler ve bilgisayar kullanılmadığında kaydı durdurur.Diskteki boş alanı hesaplar ve yeterli alan olmadığında kaydı durdurur.Klavye hareketlerini izler ve günlük kayıtlar halinde tutar.İnternet Explorer ile gezilen sayfaların kaydını tutar.Açılan pencerelerin kaydını günlük dosyalar halinde tutar.Hiç bir kısayol oluşturmaz ve kaldırma listesinde görünmez.Programın çalışması ancak kontrol panelinden durdurulabilir.Program sadece kendi kontrol panelinden kaldırılır.Parola özelliği sayesinde sadece parolayı bilenler kontrol paneline ulaşabilir.Mikrofonu sürekli izler ve ses olduğunda ses kaydı yapar.Klavye casusunun tutuğu kayıtlar, istenilen bir mail adresine günlük ya da saatlik raporlar halinde alabilirsin.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver