Bilgisayarınıza İlk Günkü Hızını Geri Kazandırın Ücretsiz İndir JetDrive Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bilgisayarınıza İlk Günkü Hızını Geri Kazandırın JetDrive Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda JetDrive isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınız kullanımdan dolayı giderek ilk günkü hızını kaybeder. Yüklenen programlar ve dosyalar disklerde parçalar halinde saklanarak sisteminizi yormaya başlar. Bu gibi durumlarda disk birleştirme işlemi bilgisayarınıza yeniden hız kazandıracaktır. Bilgisayarınızın ilk kurulduğu zamanki gibi hızlı çalışmasını istiyorsanız JetDrive size yardımcı olabilir. Özellikleri:

Otomatik veya Manuel: Program hard disklerinizi AutoJet ayarıyla otomatik olarak veya elle yapacağınız ayarla birleştirebilir. Kayıtları Birleştirme: JetDrive sabit diskleri, dosyaları hatta Windows kayıtlarını bile birleştirir.Disklerdeki Hataları Denetler: Program hard disklerdeki hataları sizin için listeler. İsterseniz otomatik ya da manuel yolla bu hataları ayıklar ve düzeltir.Detaylı Raporlama: JetDrive disk birleştirme sürecini size detaylı raporlarla gösterir. Program 3 boyutlu grafiklerle birleştirme işlemini sizin için özetler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver