Bilgisayarın Açılışını Hızlandırma Aracı Ücretsiz İndir a-squared HiJackFree Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bilgisayarın Açılışını Hızlandırma Aracı a-squared HiJackFree Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda a-squared HiJackFree isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çok sık yazılım kurup kaldırıyorsanız ya da yazılım kurarken fazlaca ayar yapmıyorsanız zaman içinde Windows’unuzun açılış süresinin uzadığını görürsünüz. Bu durum Windows’un başlarken birçok gerekli gereksiz yazılımı da yüklemeye çalışmasından kaynaklanıyor. Ancak bu yazılımlara ve servislere müdahale etmeniz mümkün.

Bu sayede gereksiz yazılım ya da servislerin açılış sırasında yüklenmesini engelleyebilir, Windows’unuzun daha hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu amaçla geliştirilmiş ve tamamen ücretsiz olarak dağıtılan ‘a-squared HiJack‘ yazılımı başlangıçta yüklenen yazılım ve servislerin yanı sıra portlarınıza da hükmetmenize olanak veriyor. Bu tarz bir performans artırıcı yazılıma ihtiyacınız varsa mutlaka deneyin.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver