Bilgisayardan Cep Telefonunu Yönetme Aracı Ücretsiz İndir MyPhoneExplorer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bilgisayardan Cep Telefonunu Yönetme Aracı MyPhoneExplorer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MyPhoneExplorer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sony-Ericsson cep telefonları için geliştirilen bu program ile artık cep telefonunuzu bilgisayarınız üzerinden kontrol edebileceksiniz. Telefonunuza kablo, bluetooth, kızılötesi ile bağlanın ve program yardımı ile cep telefonunuzu keşfedin. Cep telefonunuzdaki adres defterini Outlook, Outlook Express veya Thunderbird ile senkronize edebilirve telefon ajandanız ile Outlook, Sunbird, Thunderbird, Rainlendar gibi programların ajandaları ile eşleştirebilirsiniz.

SMS’lerinizi bilgisayarınıza yükleyebilir veya aşırı büyük mesajlarınızı bu program ile cep telefonunuz üzerinden gönderebilirsiniz. Cachesystem’li dosya tarayıcısı ile veri taşıma boyutları en küçük değerlere düşen bu program Sony-Ericsson kullanan tüm kullanıcılar için oldukça yararlı ve gereklidir.

Telefonunuzun saat ayarlarını atom saatine göre de düzenleyebileceğiniz bu program ile isterseniz aramalarınızı da PC’niz üzerinden yapabileceksiniz.

Yeni versiyonda program, UIQ3-Phones (P990i, P1i, M600i, W950i, W960i, G700, G900) modelleri ile uyumlu hale getirilmiştir. Telefonunuz üzerindeki notlara okuma veya yazma özelliği gibi birçok özellik de yeni versiyon ile programa eklenmiştir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver