Bilgisayardaki Gizli Bilgileri Bulma Programı Ücretsiz İndir Identity Finder Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bilgisayardaki Gizli Bilgileri Bulma Programı Identity Finder Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Identity Finder isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Şu anda TC Kimlik Numaranız, kredi kartı numaralarınız, banka hesap numaralarınız ve diğer hassas kişisel bilgileriniz bilgisayarınızın herhangi bir yerinde sizin haberiniz olmadan kayıtlı olarak duruyor olabilir. Sizin için ilk bakışta bu verileri bulmak kolay olmayabilir ama bilgisayarınıza girebilecek bir veri hırsızı yada hacker için durum böyle değildir çünkü onlar bakmaları gereken yerleri bilirler.

Anti-virus veya herhangi bir casus yazılım bulma programının bulamadığı yeni bir virüs geliştirildi ve bu veriler bir şekilde sizden çalınacak. Böyle bir durumla karşılaşmamak ve bilgisayarınızda size özel kayıtlı kişisel bilgilerin olup olmadığını kontrol etmek için geliştirilmiş Identity Finder programıyla bilgisayarınızda bulunan kişisel verileri kontrol altına alabilirsiniz. Identity Finder sizin için bu gizli bilgileri tarar ve raporları size bildirir.

Bu sayede herhangi bir veri hırsızlığına karşı bilgisayarınızda kayıtlı olan verileri güvence altına alabilirsiniz. Identity Finder‘ın ücretsiz olan sürümünü hemen indirip sizin bile bilmediğiniz, göremediğiniz kayıtlı bilgilerin bilgisayarınızda olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver