Bilgisayara Sesle Komut Verme Programı Ücretsiz İndir Responding Heads Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bilgisayara Sesle Komut Verme Programı Responding Heads Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Responding Heads isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilimkurgu filmlerinin en göz dolduran kısmı, günümüze oldukça uzak olan süper bilgisayarlarıdır. Sesle komut alır, sesle yanıt verir hatta sahip oldukları yapay zekaları sayesinde sizin işlerinizin büyük bir kısmını üstlenebilirler. Elbette ki günümüz işletim sistemleri bunlara oldukça uzaklar; tabiki şimdilik … Ama en azından bu gibi özelliklerin bazılarını Windows üzerinde kullanabiliyoruz. Bunlardan birisi de sesle komut.

Responding Heads Windows’u sesle yönetmenize olanak sağlayan ücretsiz bir yazılım. Yazılımın kullanımı oldukça kolay. Kurulum sonrası yapacağınız basit ayarların ardından yazılımlarınızı sesle çalıştırabilir, kapatabilir ya da internette gezinebilirsiniz.

Programın tek eksi tarafı İngilizce komutları algılayabiliyor olması fakat bu pek bir sorun yaratmıyor çünkü vereceğiniz komutlar “open Outlook Express” benzeri basit sözcüklerden ibaret. Bizde programa TAMindir’i otomatik olarak ziyaret edebileceği bir komut hazırladık. Edit Brain bölümünden yeni bir komut eklyerek “open site” kelimeleri ile Firefox’u çalıştırtmayı tanımladık ve ana sayfamızı ziyaret etme işlemini mikrofona bu iki kelimeyi söyleyerek programa yaptırabildik.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver