Bilgisayar yüz tanıma programı, bilgisayar yüz tarama, göz tanıma masaüstü bilgisayar pc için

Popüler Aramalar; samsung yüz tanıma programı, android yüz tanıma programı, yüz tanıma programı windows 7 32 bit, dell yüz tanıma programı indir, galaxy s2 yüz tanıma programı indir, yüz tanıma programı türkçe indir, yüz tanıma programı android, cep telefonu yüz tanıma programı, ücretsiz yüz tanıma programı indir, yüz tanıma programı windows 7 

Yüz Tanıma Programı  KeyLemon

Sponsorlu Bağlantılar

KeyLemon bilgisayarınıza şifreniz yerine yüzünüzü kullanarak girmenizi sağlayan bir güvenlik yazılımıdır. KeyLemon ile birlikte şifrenizi artık yüzünüzle değiştirebilirsiniz. Web kameranızı kullanarak programa tanımlayacağınız yüz modeli ile basitçe ve güvenle bilgisayarınıza giriş yapabilecek ve internet sitelerini kullanabileceksiniz. Bilgisayarınızda ve sürekli girdiğiniz internetsitelerinde kullandığınız onlarca şifreyi hatırlamakta zorluk çekiyorsanız sadece web kamerası kullanarak bütün o şifreleri ezberlemekten kurtulabilirsiniz.

KeyLemon bilgisayarınıza kolayca ve güvenle girmenizi sağlar. Program bilgisayarınızın başına oturduğunuzda sizi farkedecek ve hiçbir şifre girmeden bilgisayarınıza giriş yapmanızı sağlayacaktır. Bilgisayarınızın başından ayrıldığınızda ise oturumunuzu sonlandıracak ve siz tekrar bilgisayarınızın başına gelene kadar oturumu kilitleyecektir.KeyLemon Firefox tarayıcısıyla kullanıldığı zaman LemonFox eklentisini devreye sokarak FacebookTwitterMySpacesitelerinin girişlerinde de bir şifre yönetici program gibi çalışabiliyor. KeyLemon istediğiniz internet sitesine giriş yaptığınızda web kamerasından doğrulayarak otomatik olarak oturumu açar.

Yapmanız gereken tek şey KeyLemon programını indirmek ve bilgisayarınıza kurmaktır. Programı kullanarak yaratacağınız yüz modeli ile birlikte şifreler yerine artık yüzünüzü kullanacaksınız. Artık şifrelerinizi unutma gibi bir derdiniz kalmayacak ve başkalarının sizin yerinize bilgisayarınıza giriş yapmasını engelleyebileceksiniz.

Windows Oturum Açma
KeyLemon bilgisayarınızı kullanıcı adı ve şifrelerle açmak yerine tanımlayacağınız yüz ifadeniz ile açmanızı sağlayacaktır. Bilgisayarınız açıldığında klasik Windows oturum açma sayfası yerine KeyLemon başlangıç sayfası ekrana gelcek ve sistem web kameranıza erişim sağlayarak bilgisayarı kullanacak kişinin siz olup olmadığını algılayacaktır. Böylece sisteminizde tam güvenlik sağlayabileceksiniz.

Şifre Yöneticisi
KeyLemon programı Facebook, Twitter ve MySpace internet sitelerine otomatik olarak giriş yapmanızı sağlar. Artık kullanıcı adı ve şifrelerinizi ezberlemek zorunda kalmazsınız.

Kullanıcı Tanımlama
KeyLemon sadece tanımlamış olduğunuz kişilerin bilgisayarınıza giriş yapmasına izin verir. Program siz bilgisayar başından kalktığınızda web kamerasını kullanıp yokluğunuzu algılayarak belirli bir süre sonunda oturumu kilitler ve siz geri geldiğinizde tekrar oturumunuza devam etmenize izin verir.

Sistem Takibi
Siz kullanmadığınız zamanlarda bilgisayarınıza giriş yapmak isteyen kişilerin fotoğraflarını çekerek sizi bilgilendirir. Bu sistem;

  •  Herhangi birisi Windows şifresi girmeye çalıştığında,
  •  Herhangi birisi yanlış şifre girdiğinde devreye girer.

indir.png (426×83)

 dell yüz tanıma programı

dell yüz tanıma programı ile pek çok markanın son modellerine dahil ettiği bir özellktir lenovo asus ve dell gibi dev bilgisayar marlkalarının kullanıdıgı yüz tanıma programı ile pek çok bilgisayarınızdaki şifreleme işlemlerini kolaylıkla gerçekeleştirebilirsiniz son derece başarılı çalışan bu özel program ile bilgisayarınız şifre koymanıza gerek kalmadan yüzünüzü tanıtarak bilgisayarınızı sizden başka kimseni,n açmasına izin vermeme hakkına da sahip olabiliryorsunuz son derece kolay kullanılan bu program ile farklı bir deneyim yaşamak isteyenler için geliştirilmiştir.dell yüz tanıma programı na sahip olan notebook modelleri çok ucuz fiyatları ile sizlere sitemizden ulaştırılmaya devam etmektedir.

Blink

Blink, bilgisayarınıza tanımadığınız kişilerin giriş yapmasından ve yakınlarınızın özel dosyalarınızı kurcalamasından bunaldığınızda sürekli kullanıcı adı ve şifre gibi çözümlerle geçiştirmenizi engellemek amacıyla oluşturulmuş bir yazılımdır. Bu sistem sayesinde her girişte şifre yazma derdinden kurtulup, bilgisayarınıza yüz tanıma özelliği ekleyebileceksiniz. Artık uzun zamandan beri kullanılan şifre dönemini atlatıp teknolojinin üst seviyelerine ulaşmak için doğru zaman geldi. Bu uygulama sayesinde bilgisayarınıza yüz tanıma özelliği ekleyebilir bu sayede şifre derdinden kurtulabilirsiniz. Web Cam aracılığıyla yüzünüzü algılayan uygulama sayesinde bilgisayarınıza farklı kişilerin giriş yapmasını engelleyebilirsiniz. Şuan için sadece Windows Vista ve Windows 7 işletim sistemlerinde çalışabilen uygulamayı bilgisayarınıza kurmanızın zamanı geldi. Şifre döneminde yakınlarınızın şifreyi tahmin etme ihtimali veya sizi görmeleri gibi sakıncalı durumlar da bu yazılım ile yok oluyor. Ayrıca Blink, gelişmiş özelliği ile bıyıkları kesmek, sakal bırakmak, gözlük veya şapka takmak gibi özel durumları algılayabiliyor ve fotoğraf koyarak uygulamayı atlatmaya çalışanlara da engel olabiliyor.

indir.png (426×83)

Ücretsiz Yüz Tanıma Programı İndir

Ücretsiz Yüz Tanıma Programı İndir

KeyLemon adlı bu ücretsiz yazılım Windows, MAC, Android, Linux, iOS işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Bedava olarak sunulan bu yüz tanıma yazılımı ile bilgisayarınız, tablet veya akıllı cep telefonunuzu sizden başkası kullanamayacak. KeyLemon, oturum açma şifrenizi değiştirmeye yardımcı olan ücretsiz bir yüz tanıma yazılımıdır. Program bilgisayarınızın başına geçtiğinizde sizi fark ederek hiçbir şifre girmeden bilgisayarınıza giriş yapmanızı sağlıyor. Bilgisayarınızın başından kalktığınız zaman ise oturumunuzu sonlandırıyor. Ta ki siz tekrar bilgisayarınızın başına geçene kadar oturumunuz kilitli kalacaktır. KeyLemon programının birde Firefox için LemonFox adında bir eklentisi bulunuyor. Bu eklenti sayesinde Facebook, Twitter, MySpace gibi sitelerin girişlerinde de bir şifre yönetici program gibi çalıştırma imkanına sahipsiniz.

KeyLemon adlı bu ücretsiz yüz tanıma yazılımı istediğiniz internet sitesine giriş yaptığınızda web kamerasından doğrulayarak otomatik olarak oturum açar. Birden fazla yüz modeli yönetimi sayesinde yüz tanıma ışık koşullarına duyarlı olduğundan farklı ortamda tanımasını sağlamak için yeni yüz modelleri eklemenizi sağlar. Tanıma doğruluğu, düşük, orta ve yüksek arasında ayarlanabilir.

Linkte en altta indirme linki bulunuyor. Sol menüde ise kendinize uygun işletim sistemini seçiniz. KeyLemon programı 32 bit ve 64 bit işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

KeyLemon indirmek için web sitesi

Devamını Oku: Ücretsiz Yüz Tanıma Programı İndir | Teknoloji Dünyası

Etiketler: android için Yüz Tanıma uygulaması, bedava Yüz Tanıma programı, windows için yüz tanıma programı indir, Yüz Tanıma programı indir, Yüz Tanıma sistemi ,bilgisayar programlari, bilgisayar tanıma programı, bilgisayar yuz tanima programi, bilgisayar yuz tarama, bilgisayar yüz tanıma, bilgisayar yüz tanıma programı, bilgisayarda yüz tanıma programı, bilgisayariniz yuzunuzu taniyip acilsin, göz tanıma programı, masaüstü bilgisayar için yüz tanıma proğramı, masaüstü bilgisayar yüz tanıma programı, pc yüz tanıma programı, pc yüzünüzü tanıyıp acılsın, yuz tani, yuz tanima, yüz tanima programi, yüz tanıma programları, yüz tanıma programı, yüz tanıma programı indir, yüz tanıma sistemi programı, yüz tarama programı

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver