Bilgisayar Yedekleme Yazılımı Ücretsiz İndir EASEUS Todo Backup Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bilgisayar Yedekleme Yazılımı EASEUS Todo Backup Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda EASEUS Todo Backup isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

EASEUS Todo Backup, yedekleme programlarına alternatif olabilecek güvenli ve basit arayüzü sayesinde kullanıcı dostu bir programdır. Özellikle sistem hatası uyarıları almak bilgisayar kullanıcıları için genel bir sorundur. Bu hatalar sonucunda sisteminiz çökebilir veya kullanılamaz hale gelebilir. Olası veri kaybını engellemek için yedekleme yapılması şarttır. EASEUS Todo Backup aracılığı ile yedekleme sabit diskin yedek alınmasından çok daha kolaydır. Program 2GB’dan 1,5TB’a kadar IDE, SATA ve SCSI sabit disklerini tıpkı USB ve Firewire sürücülerde de olduğu gibi desteklemektedir. Zarar görmüş arşivleri kurtarmanın yanı sıra, yedekleme yapabilmek için şifreleme özelliği de mevcuttur. Böylelikle sizin izniniz olmadan diğer kullanıcılar yedekleme yapamamaktadır.

 

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver