Bilgisayar Kullandığınız Zamanı Hesaplama Programı Ücretsiz İndir MapleXP Express Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bilgisayar Kullandığınız Zamanı Hesaplama Programı MapleXP Express Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MapleXP Express isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

MapleXP Express kullanıcıların çeştili projeler üzerinde çalışırken bilgisayar başında ne kadar zaman harcadıklarını takip etmeleri için geliştirilmiş ücretsiz ve başarılı bir programdır. MapleXP, projelere ait çalışma zamanlarını hassas bir şekilde izler ve isterseniz projeleri hiyerarşik yapıya göre ayırabilir.

İlk adım olarak tüm verileri barındıracağınız bir veritabını oluşturmanız gerekiyor. Eğer aynı bilgisayar üzerinde farklı projeleriniz için zaman takibi yapacaksanız her proje için farklı veritabanı oluşturmalısınız.

Veritabanı oluşturma işlemlerini tamamladıktan sonra, MapleXP sizin için gerekli zaman takiplerini hassas bir şekilde yapabilir ve istediğinizde hangi projeniz için ne kadar zaman harcadığınızı görebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver