Bilgisayar İşlemlerini Otomatikleştirme Programı Ücretsiz İndir Automize Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bilgisayar İşlemlerini Otomatikleştirme Programı Automize Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Automize isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda çok sayıda işlemi ve görevi yerine getiren kullanıcılar için yardımcı görevi üstlenen Automize, belirlenen görevleri istenen zamanlarda başlatan bir işlem motoru. Program en üst düzey kullanıcılara script düzenleme izni verdiği gibi, en alt düzey kullanıcılara da kolay kullanım imkanı sağlıyor. Günde 1000’den fazla görevi yerine getirebilen program tüm program ve aplikasyonlarla uyumlu çalışıyor.Program pek çok üstün özelliği bir arada sunuyor. Öncelikle tüm görevleri e-posta adresinize uyarı mesajıyla gönderiyor. Birden çok görevi yürüten program aklınıza gelen hemen her türlü işlemi otomatikolarak uygular. E-posta kontrolü ve gönderimi, FTP yönetimi, download, database SQL, ping, kopyalama, telnet, belgeleri yazdırma, birden fazla programı çalıştırma gibi akla gelebilecek pek çok işlemi programla yönetmek çok kolay. Program ileri düzey kullanıcıların yazdıkları scriptlerle programda daha kapsamlı ve kişisel komutlar yapılandırmasına izin veriyor. Web sitelerini monitörleme özelliğiyle sistem güncellemeleri takip edilebiliyor.

Özellikleri:

Birden fazla programı otomatik çalıştırma
Otomatik e-posta kontrolü ve gönderimi
Belge Yönetimi: Bilgisayardaki belgeler zaman çizelgesine uygun olarak yazıcıdan çıkartılabilir veya silinebilir.
FTP Yönetimi: FTP yönetimiyle bilgisayar ve sunucu arasında oluşturulan otomatik komutlarla dosya yükleme işlemi istediğiniz zaman yapılabilir. (RFC FTP komutu çalıştırma)
Güncelleme Takibi: Güncellemeler otomatik takip edilerek indirilir.
Download yönetimi: Dosya indirme işlemlerinizi ve takiplerinizi yine programla belli bir ajandaya göre otomatikleştirebilirsiniz.
Microsoft Office Programlarını Otomatikleştirme: MS Access, Excel, MS Word, PowerPoint gibi Microsoft Office programları görev listesine eklenebilir.
Database SQL, ping, kopyalama, telnet yönetimi
Scripting: İeri düzey kullanıcılar yeni scriptler geliştirerek programa entegre edebilir. 

Önemli! Programın çalışması için sisteminizde Java kurulu olmalıdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver