Bilgisayar İşlemlerini Otomatikleştirme Programı Ücretsiz İndir Automize (Linux) Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bilgisayar İşlemlerini Otomatikleştirme Programı Automize (Linux) Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Automize (Linux) isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Birden çok görevi yürüten Automize programı aklınıza gelen hemen her türlü işlemi otomatikolarak uygular. E-posta kontrolü ve gönderimi, FTP yönetimi, download, database SQL, ping, kopyalama, telnet, belgeleri yazdırma, birden fazla programı çalıştırma gibi akla gelebilecek pek çok işlemi programla yönetmek çok kolay. Program ileri düzey kullanıcıların yazdıkları scriptlerle programda daha kapsamlı ve kişisel komutlar yapılandırmasına izin veriyor. Web sitelerini monitörleme özelliğiyle sistem güncellemeleri takip edilebiliyor.

Özellikleri:

Birden fazla programı otomatik çalıştırma
Otomatik e-posta kontrolü ve gönderimi
Belge Yönetimi: Bilgisayardaki belgeler zaman çizelgesine uygun olarak yazıcıdan çıkartılabilir veya silinebilir.
FTP Yönetimi: FTP yönetimiyle bilgisayar ve sunucu arasında oluşturulan otomatik komutlarla dosya yükleme işlemi istediğiniz zaman yapılabilir. (RFC FTP komutu çalıştırma)
Güncelleme Takibi: Güncellemeler otomatik takip edilerek indirilir.
Download yönetimi: Dosya indirme işlemlerinizi ve takiplerinizi yine programla belli bir ajandaya göre otomatikleştirebilirsiniz.
Microsoft Office Programlarını Otomatikleştirme: MS Access, Excel, MS Word, PowerPoint gibi Microsoft Office programları görev listesine eklenebilir.
Database SQL, ping, kopyalama, telnet yönetimi
Scripting: İeri düzey kullanıcılar yeni scriptler geliştirerek programa entegre edebilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver