Bilgisayar İçin Ekran Görüntüsü Alma Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle

171691-postimage_graphic_apps_screen_capture.png (708×588)

Postimage programı bilgisayarınızın ekran görüntüsünü almak yaniscreenshot yakalamak için kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi. Varolan onlarca ekran görüntüsü programı arasından özellikle hızlı çalışması ve kendi resim upload etme servisine bu ekran görüntülerini aktarabilmesi sayesinde oldukça kullanışlı hale geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Tüm bir ekranın ya da masaüstünün görüntüsünü alabileceğiniz gibi sadece istediğiniz kısımların görüntülerini de almanızı sağlayan program böylece oldukça kullanışlı hale geliyor ve ekran görüntülerinizdeki arkadaşlarınıza göstermek istediklerinizi gösterebilmenizi sağlıyor. Elbette internete yüklemeimkanının yanında aldığınız görüntüleri bilgisayarınızdaki klasörlere kaydetmeniz de mümkün.

Bilgisayarınızın sağ tık menüsüne yeni bir ekleme de yapan program böylece ekran görüntüsü olsun veya olmasın tüm resim dosyalarını Postimage resim yükleme servisine de aktarmanızı sağlıyor ve hepsi için internet adreslerini alarak kopyalayabiliyor ve istediğiniz kişilere gönderebiliyorsunuz.

Pek çok işleve sahip olan bu araç maalesef herhangi bir resim editörüne sahip değil. Bu nedenle sadece direkt olarak ekran görüntülerini almak ve paylaşmak isteyenlerin kullanmasını öneriyorum.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver