Bilgisayar Fonksiyon Kilitleme Ücretsiz İndir Toddler Keys Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bilgisayar Fonksiyon Kilitleme Toddler Keys Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Toddler Keys isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Toddler Keys, bilgisayarınızdaki pek çok donanımın kilitlenmesi için birebir. Bilgisayarınızı başkalarının kullanımından uzak tutmak için klavyeyi, cd-rom’u ve fareyi (mouse) kendi isteğinizle devre dışı bırakarak, istediğiniz zaman tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Programın üç ana kilit fonksiyonu vardır.

Birincisi ‘Lock Drive Doors’ olan cd sürücüsünü kilitleyebileceğiniz bir seçenek. Özellikle cd sürücüsünü çocuklardan uzak tutmak isteyenler için oldukça iyi bir seçenek. İkincisi ‘Lock Keyboard’ ile yalnızca klavyenizi kilitleyebilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızı kapatmadan klavye temizleme işlemini de rahatlıkla yapabilirsiniz. Üçüncüsü ise ‘Lock Keyboard/Mouse’ bu seçenekle fare ve klavye aynı anda kilitleniyor. Kilidin açılması için klavyenizden ‘QUIT‘ yazmanız yeterlidir. Bu kelimeyi programınızın ayarlarından değiştirebilirsiniz.

Bilgisayar başında olmadığınız belli bir süre içinde otomatik olarak kilitlemeniz mümkün. Oldukça küçük boyutla bu kadar işi başarılı bir biçimde halletmesi sebebiyle ve Vista uyumuyla tercih edilmesi gereken bir yazılım. Aynı zamanda program ücretsizdir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver