Bilgisayar Envanteri Raporlama Programı Ücretsiz İndir WinAudit Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bilgisayar Envanteri Raporlama Programı WinAudit Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WinAudit isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

WinAudit bilgisayarınızın donanımsal ve yazılımsal envanterini çıkararak tüm detaylara ulaşmanızı sağlar. Kullanımı kolay, kurulum gerektirmeyen bu ücretsiz program sayesinde bilgisayarınızdaki donanımsal özelliklerden, hata kayıtlarına, çalışan programlardan BIOS ayarlarına kadar herşeyi tek bir ekrandan görüntüleyebilir, kaydedebilir, mail atabilirsiniz.WinAudit envanter işlemini kategorilere göre ayırarak istediğiniz bilgilere hızlı ulaşmanızı sağlar. Dilerseniz programın ayarlar bölümünden kategorilere göre seçim yaparak rapor detayını filtreleyebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki tüm donanımsal özellikler; kurulu programlar, hata kayıtları, güvenlik duvarı ayarları, ağ bağlantı hızı gibi bilgisayarınızla ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her tür bilgi size detaylı ve kolay anlaşılır raporlar şeklinde sunulur. Bu raporları önizleyebilir, kaydedebilir, yazdırabilir, mail atabilirsiniz. Bilgisayarınızın envanter raporlarını html, txt, xml, csv veya pdf olarak kaydetmeniz mümkün.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver