Bilgi Kaydı Programı Ücretsiz İndir Ri-Mer Gelir-Gider Kasa Takip Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bilgi Kaydı Programı Ri-Mer Gelir-Gider Kasa Takip Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ri-Mer Gelir-Gider Kasa Takip isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması:

Her türlü işletme ve şahsi kullanımlar için geliştirilmiş bir uygulamadır. Tanımlana bilinir gelir ve gider tanımları, istenilen tarihlere gelir veya gider girişleri, ayrıntılı raporlama seçenekleri ve diğer hiç bir gelir gider programlarında olmayan ek değer mantığı ile de her türlü işletmeye çok rahatlıkla ayak uydurabilmektedir. Kullanıldığı işletmeler de “boyundan büyük iş yapıyor.” benzeri cümleler duymak beni mutlu eden yönlerden biridir.

Bu programı ticari amaç gütmekten ziyade, piyasadaki diğer işe yaramaz bazı programlara fazla fiyat çekilmesi nedeniyle siz değerli kullanıcılara bir hediyemdir. İstenilen tarih ve saate dilerseniz müzik eşliğinde mesajınızı hatırlatma özelliği vs. Sizin için kolay ve çok kullanışlı özellikleri ile vazgeçilmezlerden biri olabilir. Defter tutmaktan veya excel, word kullanarak sıkıntı ve stres çekmeye son…

4.6 Sürümünün Özellikleri:

Lisanslama işlemi tek koda indirildi ve sınırsız yapıldı. Artık programı bir kere satın alan verilen kayıt kodu ile bilgisayarına format vb. gibi durumlarda istediği kadar program yükleme vs. yapabilecek.Otomatik yedekleme özelliği eklendi. Raporlar kısmına ekleme yapıldı. Artık istenilen tarihler ay ve yıl bazında karşılaştırma yapıla bilinecek. Bu sayede kullanıcı tarih bazında gelir-gider kıyaslama, istatistik, raporlama yapabilecek. Program güncelleme özelliği daha basit bir hale getirildi.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver