Beyaz Saçlar, Beyaz Saçlara Bitkisel Öneliler, Beyaz Saçlara Öneriler

beyaz saçlara renk verecek öneriler, beyazlamış saçlara ne iyi gelir, beyazlamış saçlara renk verecek bitkisel öneri, beyazlamış saçlardan kurtulmanın yolu

Beyazlamış Saçlardan Kurtulmanın Bitkisel Yolu!

Dr. Mustafa Eraslan Soru Sor

Sponsorlu Bağlantılar

Yaşı ilerleyen bireylerin en çok korktukları şeylerden biriside  saçlarının  beyazlamasıdır. Saçları beyazlayan insanlar psikolojik olarak rahatsızlık yaşamaktadır.Kişinin yaşlılık endişesi saçların beyazlaması ile daha  da artmaktadır.Bazı insanlar bu durumu gayet hoş karşılayıp umursamasa da , bu durumdan rahatsızlık duyanların sayısı oldukça çok fazladır. Bizlerde bu nedenle sizler için saç beyazlaması sorununa tamamen bitkisel iki farklı çözüm bulduk.

 

Ağaran Saç Çözümü 1

Taze ceviz kabuklarını döverek püre haline getirin.Bir tutam ceviz yaprağını yarım litre suda kaynatıp yirmi dakika kadar demlenmesini bekleyin.Sonra suyunu süzüp içine püre haline gelmiş olan ceviz kabuklarını ekleyin (1 Çorba kaşığı).Oluşan karışımı saçlarınızda bir saat bekletin..Haftada bir gün uygulamanız yeterli olacaktır.Saçlarınızın rengi değişir, saçlarınız koyulaşacaktır.

Ağaran Saç Çözümü 2

Taze ceviz kabuklarını ceviz miktarına göre ayarladığınız suyla birlikte haşlayın.İçerisine ısıttığınız yarım kahve fincanı zeytin yağını ve bir tatlı kaşığı kuru (toz) mayayı ekleyin oluşan karışımı saçınızda iki saat kadar bekletin.Ayrıca maya saçlar için besleyici önemli maddeler içermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver