Berk Oktay kim Berk Oktay resimleri Berk Oktay yaşam öyküsü

Berk Oktay yaşam öyküsü,

 

Bu biyografimiz de dizi ve sinema oyuncusu Berk Oktay hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Berk Oktay ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Berk Oktay kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Berk Oktay, 1982 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Ortaokul ve Lise eğitimini Ankara’da okudu ve Üniversite Eğitimini’de Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisliğini okuyarak tamamladı.

2003 yılında düzenlenen Best Of Model Turkey yarışmasında birinci olarak şöhret basamaklarına basmaya başladı. Milano, Tokyo, Dubai, Moskova gibi şehirlerde D&G, Ferre, Gucci ve Prada gibi birçok markalarla çalışmıştır.

Oyunculuk eğitimine Türvak’tan özel oyunculuk dersi alarak başladı. Tatlı Bela Fadime dizisiyle ekranlara iyi bir giriş yapan genç oyuncu, daha sonra Akasya Durağı ve Arka Sokaklar dizileriyle başarısını sürdürmüştür. ATV’de yayınlanan Alev Alev dizisinde Murat karakterini canlandırmaktadır.

Berk Oktay Resimleri

Foto Galeri Açılıyor Bekleyiniz… Görüntüleme Hatası

Rol aldığı bazı dizi ve filmler; Alev Alev, Arka Sokaklar, Akasya Durağı, Tatlı Bela Fadime

Etiketler: :
berk oktay hayatı, alev alev murat, berk oktay arka sokaklar, berk oktay nereli, berk oktay vikipedi, murat alev alev, alev alev murat kac yasinda

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver