Bergüzar Korel Diyeti-Bergüzar Korel Diyetisyeni Kimdir Hakkında Bilgi

Aşağıda Bergüzar Korel Diyeti-Bergüzar Korel Diyetisyeni Kimdir ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bergüzar Korel Diyeti-Bergüzar Korel Diyetisyeni Kimdir

Bergüzar Korel gerçekten uzun boyu, ince vucudu ve güzel şekilli bacakları ile ünlüler arasında örnek gösterilebilecek bir fiziğe sahip sanatçı olarak göze çarpıyor. Bergüzar Korel’in zayıflama sırrını merak ettik ve sizler için araştırdık. Bunun ardında Bergüzar Korel Diyeti adı verilen çok sağlıklı ve hızlı zayıflatan bir diyet formülü olduğunu gördük. Şimdi bu diyeti sizlerle paylaşalım.

Şimdi Bergüzar diyeti moda Binbir Gece’nin tutkunları kısa sürede 10 kilo zayıflayan Şehrazat’ın diyetini yere göğe sığdıramıyor. İddia ediyoruz, bu diyet en az dizi kadar revaçta. 7 kilo verdiren Bergüzar Korel diyeti (Şehrazat diyeti).. Birçok kesim tarafından ilgiyle izlenen Binbir Gece dizisinin Şehrazat rolündeki yıldızı Bergüzar Korel aşağıdaki diyet programını uygulayarak tam 7 kilo vermiş. Şehrazat diyetini hazırlayan kişi ise Diyetisyen Nil Şahin Gürhan.

Binbir Gece dizisinin başladığı dönem 60 kilo olan Bergüzar Korel yani dizideki adıyla Şehrazat sıkı bir diyet uyguladı ve 10 kilo vererek 50 kiloya düştü. Daha önce voleybol oynayan Bergüzar Korel’in yaptığı diyet şimdi kadınların gözdesi oldu. Artık Sibel Can’ın, Petek Dinçöz’ün, Nilgün Belgün’ün diyeti değil, Bergüzar’ın diyeti moda…İşte Bergüzar Korel’i zayıflatan diyet:

Kahvaltı öncesi: İki bardak ballı, limonlu ılık süt
Kahvaltı: Bir kaşık mısır gevreği, bir kaşık yulaf ezmesi, bir tatlı kaşığı bal, bir bardak şekersiz açık çay
Kuşluk vakti: Bir avuç kavrulmuş fındık
Öğle: Bir tabak bulgur pilavı, bir tabak dana etli sebze yemeği
Ara öğün: Kepek ekmeğine beyaz peynirli yarım tost
Akşam: 100 gram ızgara et veya balık, bir dilim tam buğday ekmeği
Yatmadan önce: Salatalık veya kayısı
Gün içerisinde: 3 litre su.(3000 kalori yaktırıyor)

Babasının ölümüyle kilo almıştı

Bergüzar Korel, eskiden voleybolcuydu ve bu yüzden de metabolizması hızlı çalışıyordu. Yediklerine hep dikkat ederdi. Ama babası Tanju Korel’in ölümü onu çok üzdü. Bir müddet depresyona girdi. Bu depresyon döneminde de kilo aldı.

berguzar korel diyeti, bergüzar korel nasıl zayıfladı, bergüzar korel kaç kilo, bergüzar korelin diyeti, bergüzar korel diyet, bergüzar korel kilosu, bergüzar korel kilo, bergüzar korel in diyetisyeni, bergüzar korel diyetisyeni, şehrazat diyeti, bergüzar korel diyetisyeni kim, bergüzar korel diyeti süresi

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver