Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Yap Başvuru Formu Doldur Yarışmaya Katılma Şartları

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Kanal D ekranlarında başladıktan kısa süre sonra çok sevilen ve hafta sonlarımızın vazgeçilmez yarışma programı haline gelen “Ben Bilmem EşimBilir” programı yeni yarışmacılarını bekliyor!

Kanal D’de yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması, ailece keyifle izleyeceğiniz bir eğlence sunuyor. Hafta sonu yayınlanan yarışma programında her bölüm 4 çift yarışıyor. Çiftler ise büyük ödül olan araba için yarışıyor. Ama ödüle ulaşmak o kadar kolay değil. Büyük ödüle kadar oynanan oyunlarda topladığı puan en yüksek olan 2 çift en son büyük finalde karşı karşıya geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yarışmada başarılı olmanın altın kuralı ise eşinizi iyi tanımanız.. Yarışmaya evli çiftler, nişanlılar ve sevgililer başvuruda bulunabiliyor. Yarışmada kısaca ilk önce erkekler, eşlerinin tahminleriyle yarışıyor daha sonra ise bayanlar eşlerinin tahminleri doğrultusunda verilen görevi yerine getirmeye çalışıyor.

Yarışmada eşlere bir soru soruluyor ve o görevi eşinizin ne kadar sürede, kaç kere yapacağını söylüyorsunuz. Kim en yüksek tahmin ile görevi tamamlarsa puanı alıyor. Ben Bilmem Eşim Biliryarışmasında sorulan bazı sorular şöyle; “Bayanlar, eşiniz ne kadar sürede bir camı silebilir?”, “Baylar, eşiniz ne kadar sürede hamur açabilir?” ..

Ben Bilmem Eşim Bilir başvurunuzun kabul edilmesi için lütfen formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurunuz.

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver