Bellek İzleme ve Optimizasyon Programı Ücretsiz İndir FreeRAM XP Pro Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bellek İzleme ve Optimizasyon Programı FreeRAM XP Pro Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FreeRAM XP Pro isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FreeRAM XP Pro programı otomatik olarak bellek (RAM) kullanımını görüntüleyen ve optimazsyon olanağı sağlayan ücretsiz bir sistem aracı. Bilgisayarınızda kullandığınız programların, çalıştırdığınız uygulamaların belleğinizde oluşturduğu doluluğa çözüm olarak geliştirilen bu program ile gerçek zamanlı bellek bilgilerinize anında ulaşabilir, gerekli ayarlamaları programın basit ve sade arayüzünden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İster sizin tarafınızdan isterseniz otomatik olarak kullanılmayan RAM bölümlerini boşaltmanıza olanak sağlayan FreeRAM XP Pro sahip olduğu özel Global Memory Compression teknolojisi ile belleğinizi anlık olarak boşaltabiliyor. Böylece diğer bellek yöneticilerinin aksine anlık olarak en hızlı işlem ve sistem performansını elde etmenize yardımcı oluyor.

Son derece basit bir program olan bu ücretsiz bellek yöneticisi her türden kullanıcının kolaylıkla kullanabileceği bir yazılım. Gelişmiş raporlama ve kayıt özellikleri ile belleğiniz üzerinde yapılan her işlemi takip edebileceğiniz bu program sisteminiz için vazgeçilmezlerden biri olabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver