Bel Soğukluğu Belirtileri, Bel Soğukluğu Kadınlarda Ne Gibi Şikayetlere Yol Açar, Bel Soğukluğunun Belirtileri

bel soğukluğunun kadınlarda belirtileri, kadınlarda bel soğukluğu, kadınlarda bel soğukluğu belirtileri nelerdir, kadınlarda bel soğukluğunun belirtileri

Kadınlarda bel soğukluğu belirtileri

Genellikle erkeklerde husule gelebilen bir sorun olan bel soğukluğu, nadiren de olsa kadınlarda da görülmekte ve bu soruna İdrar yolları, rahim boynu, rektum ve boğaz ya da göz (konjonktiva) mukozalarını etkileyen gonokok isimli bakteri sebep olmaktadır. Bel soğukluğu cinsel yolla bulaşmaktadır ve mütenevvi belirtilere sebep olmasının yanı sıra kısırlığa da yol açabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınlarda bel soğukluğunun belirtileri

Kadınlarda bel soğukluğu sorunu ne yazık ki genellikle hiçbir belirtiye sebep olmaz. Cinsel yolla bulaştığı için kadının cinsel ilişkide bulunduğu erkekte bel soğukluğuna rastlandığı zaman kadının da bel soğukluğu tehlikesi içinde olduğu anlaşılır. Nadiren bazı kadınlarda belirti veren bel soğukluğu, ilişki sonrası 7 ile 21 gün içinde belirtisini gösterir. Bu belirtiler ise idrar yollarının ağzından yeşilimtrak veya sarı renkte kötü kokulu iltihabi bir akıntı ve akıntının çevresinde oluşan kızarıklık ve şişliktir. Ayrıca sık sık idrara çıkma ve idrar esnasında yanma hissi de görülür.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver