Bel İncelten Egzersiz, Bel İncelten Egzersiz Hareketleri, Bel İncelten Egzersizler Nelerdir

bel inceltmek için yapılacak egzersizler, hangi egzersizler beli inceltir, ,

Bel incelten egzersizler nelerdir?

Dr. Mustafa Eraslan Soru Sor

Sponsorlu Bağlantılar

Bel bölgesinde mütenevvi nedenlerden dolayı birikmiş olan yağlardan kurtulmak isteyenler için çok özel egzersiz hareketlerinden bahsetmek istiyoruz. Çok fazla zaman harcamadan ve efor sarf etmeden bel bölgesindeki yağlanmayı ortadan kaldırarak daha biçimli bir vücuda sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenleri madde madde aşağıda açıklıyoruz. Belinin kalınlığından şikayet edenler bu önerileri dikkate alıp uyguladıklarında kısa bir süre sonra sorunlarından kurtulduklarına şahit olabilirler.

Kimseye ihtiyaç duymadan ve para harcamadan oldukça kolay bir şekilde kendi kendinize bel egzersizinizi yapabilirsiniz.

Bel inceltmek için yapılacak egzersizler

1. Sırt üstü yere uzanın ve dizlerinizi birleştirip sağ tarafa doğru çevirin. Ellerinizle başınızı destekleyin. yukarıya doğru bakın ve sadece vücudunuzun üst bölgesinin yukarı doğru kaldırıp indirin. Bu işlemi on defa tekrar ettikten sonra sol tarafta da on kez uygulayın.

2. Sırt üstü uzanmış pozisyonda kalın. Bu kez bacaklarınızı havaya kaldırın ve açabildiğiniz kadar bacaklarınızı açın. Kollarınızı bacaklarınıza doğru uzatıp ellerinizle baldırlarınızı kavrayın. Yine sadece vücudunuzun üst bölgesini kaldırıp indirin. Bu egzersizde diğeri gibi 10 defa tekrarlanacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver