Bekaret hapı nedir-Bekaret hapları nereden alınır fiyatı nedir-Bekaret hapının fiyatı Hakkında Bilgi

Aşağıda Bekaret hapı nedir-Bekaret hapları nereden alınır fiyatı nedir-Bekaret hapının fiyatı ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bekaret hapı nedir-Bekaret hapları nereden alınır fiyatı nedir-Bekaret hapının fiyatı

Piyasaya çıkan ve vajinal kılcal damarlarda ve kızlık zarında tekrar kılcal damarlanmayı artırmak üzere ilk ilişkide kanmayı bakirelik kanamasını olacağını belirten iliaçları tavsiye etmiyoruz.Unutulmamalırki kılcal damar genişlemesi yanlızca vajina ve kızlık zarı bölgesinde olmamakta hayatı tehlikeye sokabilecek beyin damarlarında genişleme yaparak beyin kanamalarına,göz damarlarında genişleme yaparak göz içi kanamalara neden olabileceği gibi daha test aşamasında olupta böyle bir ciddi hayati bir sosyal olay için tavsiye etmiyoruz.

İlk cinsel ilişkide kanamanın olmaması, ağırlıklı Müslüman toplumda ve diğer bazı kültürlerde kadının bakire olmadığının bir kanıtı olarak kabul edilmektedir. Bekaret tabusunu aşamayan birçok toplumda, evlilik yapabilmek için “bakire” olmanın şart olduğu düşünülmektedir. Oysa ki, çocukluğundan itibaren cinsellik üzerine ailesi tarafından bilgilendirilmeyen, aşırı baskıyla yetiştirilen birçok genç, ilk cinsel deneyimini evlenmeden önce yaşamaktadır. Bu durum sizin ve aileniz için önemliyse çok küçük ve güvenli bir operasyonla fleep kaldırma yöntemiyle dokular tekrar bir araya gelirilmekte ve daha önce kürtaj ,doğum bile yapmış olsanız vajina hiç ilişkiye girilmemiş gibi darve sıkı aynı zamanda bakirelik doğal kanaması olmaktadır.İnsan sağlığı ve can güvenliği birinci sırada tutulmalıdır

Hollanda’nın Utrecht Hastanesi, “bekâret hapı” üreterek piyasaya sürmeye hazırlanıyor.
Yetkililer “bekâret hapı” ile gelinin bakire çıkmaması halinde boşanmaların önüne geçilebileceğini açıkladı. Cinsel ilişkiye girmeden yarım saat önce alınacak “bekâret hapı” ile kanamanın sağlandığı ifade edildi. Dr. Ineke van Seumeren, çok sayıda Müslüman kızın “kızlık zarı dikimi” için başvurduğunu belirterek, “Müstakbel eşleriyle konuşmalarını tavsiye ediyorum. Ancak bu konunun tabu olduğunun farkındayız. Başka çaresi yoksa “bekâret hapı”nı veriyoruz” dedi.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver