Bedava CD/DVD Kayıt ve Kopyalama Programı Ücretsiz İndir Nero BurnLite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Bedava CD/DVD Kayıt ve Kopyalama Programı Nero BurnLite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Nero BurnLite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın en çok güvenilen dijital medya markalarından Nero’nun en yeni teknolojisine sahip CD/DVD/Blu-ray yazma yazılımının ücretsiz versiyonu olan Nero BurnLite sahip olduğunuz dosyaları CD veya DVD üzerine kaydetmenize, ayrıca hızlı ve güvenli CD/DVD kopyalama işlemleri gerçekleştirmenize olanak sağlayan, daha önce Nero Free ve Nero Lite olarakta bilinen bir program.

Veri diskleri oluşturmak ve disk kopyalama işlemleri gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz güçlü ve ücretsiz bir alternatif olan Nero BurnLite, gelişmiş Nero Multimedia Suite 10 yazılımının CD ve DVD’ler için basit olarak veri yazma ve disk kopyalama özelliklerine sahip bedava bir araç.

Not: Nero BurnLite programı Ask Toolbar yüklemesiyle birlikte gelmektedir, dilerseniz bu yüklemeyi kurulum sırasında iptal edebilirsiniz. Ayrıca programı kuracağınız Windows işletim sistemi özellikleri ve sürümleri itibari ile minimum olarak Windows XP SP3, Windows Vista SP1 veya Windows 7 olmalıdır.

Alternatif olarak kullanabileceğiniz CD/DVD yazma programlarına göz atmak için tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver