bedava Android antivirüs Cep Telefonlarına virüs koruması Cep Telefonu için antivirüs Nokia antivirüs programı

Etiketler: Android antivirüs programı indir, Android için antivirüs programı, nokia için antivirüs programı

Cep Telefonları için Ücretsiz Antivirüs Programı İndir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Cep Telefonları için Ücretsiz Antivirüs Programı İndir

Akıllı cep telefonlarının baş belası haline gelen virüsler artık giderek yaygınlaşıyor. Cep telefonlarından Wi-Fi ve 3G teknolojileri sayesinde ve GSM operatörlerinin yaptığı kampanyalar ile artan internet kullanıcı sayısı hackerların iştahını kabartıyor. Akıllı cep telefonunuza internet sitelerinden bulaşan virüsler telefonunuzu kilitleyebilir, istenmeyen aramalar yapabilir hatta mesaj gönderebilir. Farkında bile olmadan bir yerlere abone olabilirsiniz. Tabi ki buda size fatura olarak yansır. Akıllı cep telefonunuzun mini bir bilgisayar olduğunu unutmayınız. Korumasız bir şekilde internette dolaşmak intihar olur. Ancak popüler antivirüs programlarının cep telefonu için üretilmiş versiyonları paralı bu yüzden size ücretsiz ve üst düzey koruma sağlayan bir program sunacağız. Windows Mobile Phone, Android ve Symbian işletim sistemli cep telefonlarına yükleyebileceğiniz FortiClient Mobile phone security programın buradan indirebilirsiniz.

FortiClient Mobile phone security, Windows Mobile, Android ve Symbian işletim sistemli cep telefonlarını korumak için tasarlanan bir dizi güvenlik özellikleri sağlar. Antivirus tarama, kişisel firewall, Outlook adres defteri koruması, IPsec VPN, SMS antispam ve filtreleme, telefon güvenliği ve arama filtreleme ile yüksek güvenlik vaat ediyor. FortiClient Mobile phone security programı anlık güncellemeler ile cep telefonunuzu yeni çıkan tehditlere karşıda korur.

FortiClient Mobile phone security’nin Özellikleri arasında ise, Tüm inceleme teknolojileri FortiGuard abone hizmeti tarafından desteklenir. E-posta antispam’i FortiGuard Abone Hizmeti tarafından desteklenir. IPsec VPN, Outlook adres defteri koruması sağlar, SMS antispam, SMS filtreleme, telefon güvenliği, arama filtresi sunar.

Android için FortiClient Mobile indir

Symbian için FortiClient Mobile indir

Windows Mobile Phone için FortiClient İndir

Son Aramalar: Android antivirüs programı indir, Android için antivirüs programı, bedava Android antivirüs, Cep Telefonlarına virüs koruması, Cep Telefonu için antivirüs, Nokia antivirüs programı, nokia için antivirüs programı, Symbian antivirüs programı indir, Symbian için antivirüs programı, Windows Mobile Phone antivirüs programı indir, Windows Mobile Phone için antivirüs programı

cep telefonu için antivirüs programı indir, cep telefonu antivirüs programı indir, cep telefonu virüs programı indir, cep telefonu için virüs programı indir, samsung cep telefonu antivirüs programı indir, samsung antivirüs programı indir, cep telefonuna virüs programı indir, bedava cep telefonları icin virüs programları indir, telefon için antivirüs programı indir, telefon icin virus indir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver