basure hemoroide iyi gelen bitkilsel yağlar- basura bitki yağları ile çözüm kürü Hakkında Bilgi

Aşağıda basure hemoroide iyi gelen bitkilsel yağlar- basura bitki yağları ile çözüm kürü ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

basure hemoroide iyi gelen bitkilsel yağlar- basura bitki yağları ile çözüm kürü

Basur tedavisinde bitkisel yağ kullanımı, hemoroidli bölgenin yumuşatılması he basur sancısının giderilmesi için çok faydalı olup basur hastalarını rahatlatan bir işlev görmektedir. Şimdi sizlere basur yumuşatıcı bir bitkisel yağ olan sarı kantoron yağı Üzüm Çekirdeği Yağı, At Kestanesi Yağı, Mayıs Papatyası Yağı, Defne Yağı, Lavanta, Servi Yağı, Çörek Otu Yağını tanıtacağım.

Sarı Kantaron Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, At Kestanesi Yağı, Mayıs Papatyası Yağı, Defne Yağı, Lavanta, Servi Yağı, Çörek Otu Yağı. hep birlikte birer tatlı kaşığı karıştırılarak basur yumuşatıcı bitkisel yağ formülü hazırlanacaktır. Bu yağ, pamuk ile hemoroit olan bölgeye anus çevresine sürülecek be anüs bölgesinin yağı emmesi sağlanacaktır. AYrıca bu yağ karışımı, cilt çatlakları, anüs çatlağı, parmak ucu çatlaması, cilt sarkması gibi durumlar için de faydalıdır.

Kullanım Şekli:Haricen (ciltte) de kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver